شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > پیام تبریک مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان به مناسبت فرا رسید سال ۱۴۰۰

می گویند گلها جواب زمین اند به سلام آفتاب

 

بسمه تعالی

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

 

▫️خداوند را شاکریم که به ما فرصت تجربه سالی دیگر را داد تا با تکیه بر اندوخته های گذشته، برای آینده برنامه ریزی داشته باشیم و بیش از پیش بسوی موفقیت ها گام برداریم.

 

▫️سال جدید فرصتی برای رفتار، کردار و تصمیم های نو و همواره يادآور تحول به مراحل نيکوتر و والاتر است.

 

▫️ خانواده بزرگ فولاد اکسین خوزستان در سالی که با تدابیر مقام معظم رهبری به نام جهش تولید مزین شده بود با نقش آفرینی عظیم خود در بومی سازی انواع ورق های فولادی مورد نیاز صنعت نفت و گاز کشور خدمت شایانی به خودکفایی و بی نیازی کشور از واردات این کالای استراتژیک و ارزبر کرد. و در آخرین گام خود در سال ۱۳۹۹ با تولید بیش از ۸۱۰ هزار تن انواع ورق های فولادی آلیاژی و خاص رکورد تولید ده ساله این شرکت را شکست تا نشان دهد فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی سرلوحه عمل تمام ارکان این شرکت است.

▫️در شرایطی که همچنان تحریم های ظالمانه، بویژه علیه صنعت فولاد ادامه داشت، با تلاش کارگران و متخصصان فولاد اکسین شاهد آن بودیم که خط تولید این نگین صنعت فولاد با بیش از ۹۰ درصد آماده به کاری فعال می باشد. ما تلاش کردیم با تامین به موقع قطعات یدکی و رسیدگی بیشتر و تعمیرات اساسی خط تولید ضمن صیانت از این امانت، شرایطی به وجود آوریم تا این دارایی پر ارزش با کیفیت بالاتری در خدمت کشور و سهامداران آن باشد.

▫️در حالی سال ۱۴۰۰ را آغاز می کنیم که راهبرد اصلی شرکت تولید بر مبنای اسلب سنگین و بر مبنای گریدهای x70 برای دستیابی به حداکثر ظرفیت تولیدی شرکت می باشد تا با بهینه سازی محصولات شاهد کاهش بهای تمام شده پروژه های توسعه نفت و گاز کشور باشیم.

▫️ در سال ۱۳۹۹ برای نخستین بار ۱۰۰ میلیارد تومان از سود شرکت میان سهامداران تقسیم گردید و این اتفاق در سال آینده با قوت بیشتری تداوم خواهد یافت و قطعا میلیون ها بازنشسته ، مستمری بگیر، کارگر و … به عنوان ذینفعان نهایی شرکت فولاد اکسین از سودآوری این تلاش ها بهره مند خوهند شد.

▫️در پایان ضمن عرض خسته نباشید به کلیه پرسنل فولاد اکسین به دلیل تلاش های خود  در سال ۹۹، آرزوی موفقیت در سال جدید را دارم و حلول آن را به کلیه کارکنان و خانواده محترم آنها تبریک و تهنیت عرض می کنم.

 

▫️ای کاش هر روزمان نوروز باشد تا بتوانیم نو شویم

خودمان، اندیشه هایمان و عشقمان بـه همه ی زیبایی ها …

شروع سال نو همیشه نشانه ایست از فکر های جدید،  کردار جدید و تصمیم های تازه برای آینده است.

آینده ای که می خواهیم آن را بهتر از گذشته بسازیم.

 

با آرزوی سلامتی و تندرستی

امین ابراهیمی

مدیرعامل شرکت

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات