شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > وابستگی اکسین و فولاد خوزستان کاملا مبرهن و گویای ظرفیت بالقوه در هم‌افزایی دو شرکت است.

امین ابراهیمی مدیر عامل فولاد اکسین خوزستان، این شرکت یکی از طرح‌های توسعه فولاد خوزستان بوده است که متاسفانه در سال 82 به دلیل تصمیمات مدیریتی ناصحیح و جابجایی سهام، از مجتمع فولاد خوزستان منفک شد.

با بررسی اجمالی زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های فولاد اکسین و مجتمع فولاد خوزستان، وابستگی این دو شرکت کاملا مبرهن و گویای ظرفیت بالقوه در هم‌افزایی دو شرکت است. شکی نیست که با تملک مجتمع فولاد خوزستان، می‌توان پتانسیل تولید و خلق ارزش را در این شرکت عملی کرد.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان خاطرنشان می کند: در تجربه موفقی که در نیمه اول سال 98 در همکاری با مجتمع فولاد داشته‌ایم، توانسته‌ایم فروش مستقیم سبد محصولاتمان را جایگزین فروش کارمزدی کنیم، به‌طوری‌که در مهرماه جاری هیچ‌گونه قرارداد کارمزدی منعقد نکرده‌ایم.

ابراهیمی با بیان اینکه هم‌افزایی دو شرکت منجر به تحقق صادرات محصولات فولاد اکسین شده است، اعلام می کند: مجتمع فولاد خوزستان در تامین نیازهای تجهیزاتی همیشه همکاری شایسته‌ای با اکسین داشته است. به‌طورکلی بااتصال این دو شرکت بخش اعظمی از مواد اولیه فولاد اکسین خصوصا در حوزه محصولات ساختمانی و آلیاژی با کمترین هزینه حمل تامین می‌شود.

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات