شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > سیمنار تعادل کار و زندگی و تعارضات زوجین در فولاد اکسین خوزستان برگزار شد

سیمنار تعادل کار و زندگی و تعارضات زوجین توسط واحد آموزش شرکت فولاد اکسین خوزستان جهت کارکنان و خانواده آنها در تاریخ ۲۵ دی ماه با حضور دکتر رضایی عضو هئیت علمی دانشگاه و مدرس حوزه خانواده به صورت آنلاین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، با توجه به تاکید مدیر عامل محترم شرکت به اهمیت منابع انسانی در روند توسعه و بهره وری سازمانی، سمینار مذکور در راستای افزایش بهره وری سازمانی از طریق بهبود مهارت های ارتباط موثر و ایجاد آرامش و ثبات در کانون خانواده برنامه ریزی و اجرا گردید. به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، سمینار به صورت مجازی برگزار و مورد استقبال جمع کثیری از پرسنل و اعضای خانواده آنها قرار گرفت.

در این دوره آموزشی استرس و تعارضات شغلی و خانوادگی، کنترل خشم و ارتباط موثر، راه حل برد برد برای حل تعارضات، ترفندهای رسیدن به تعادل کار و زندگی و راهکارهای ساده برای خلق شادی و آرامش، از جمله سر فصل هایی بود که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

با توجه به استقبال و حضور فعال کارکنان و خانواده در این سمینار واحد اموزش فولاد اکسین در نظر دارد سلسله آموزش های مهارت های زندگی را بر اساس نیازسنجی های سازمانی به صورت مستمر برنامه ریزی و اجرا نماید.

لازم به ذکر است مسابقه ای از مباحث ارائه شده در سمینار برای پرسنل و شرکت کنندگان از سوی واحد آموزش تدوین شده و سوالات آن در اختیار همکاران قرار خواهد گرفت.

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات