شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > تقویت روحیه معنوی و جهادی از برکات ماه مبارک رمضان است
امام جماعت شرکت فولاد اکسین خوزستان در مراسم انس با قرآن؛
10 فروردین 1403
کد خبر: 8569

حجت الاسلام نظاری بزرگترین محصول رمضان کریم را تقویت روحیه جهادی دانست و گفت:ماه مبارک رمضان موجب تقویت روحیه معنوی در جامعه و تقویت روحیه خدمت و جهاد در کارکنان شرکت فولاد اکسین خوزستان در راستای توسعه صنعت فولاد شده است.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی،امام جماعت شرکت فولاد اکسین خوزستان در حاشیه برپایی محفل انس با قرآن کریم و ضیافت افطاری در روستای قلعه چنعان، اظهار کرد:اگر بتوانیم تاثیرات و برکات این ماه را قدر بدانیم و فضای معنوی آن را به سراسر روزهای سال تسری دهیم،بدون شک می‌توان با ایمان،اراده و اطمینان قلبی بیشتری در میثاق خدمتگذاری خود،پایبند باشیم و توسعه صنعت را رقم بزنیم.

وی افزود: تجربه نشان داده که ماه مبارک رمضان، دوره رکود و معطلی نیست، بلکه مقطعی است که دست و دل انسان، به تبع زبان، از معصیت و گناه پرهیز می‌کند و همین امر موجب می‌شود که  این ماه،دوره تکاپو و ایثار خدمتگزاران راستین کشور به ویژه کارکنان شرکت فولاد اکسین خوزستان باشد.

حجت الاسلام نظاری بیان کرد: برکات و ثمرات ماه مبارک رمضان، سبب انگیزه مضاعف خدمت و فعالیت صنعتگران در طول سال نیز می شود و در سالی که شروع آن با این ماه مبارک بوده،قطعا شاهد جهش تولید با مشارکت مردم خواهیم بود.

وی همچنین برگزاری مراسمات معنوی با محوریت ماه مبارک رمضان و محافل انس با قرآن در مناطق محروم توسط واحدهای بسیج و روابط عمومی شرکت را قابل تقدیر دانست و تاکید کرد: اینگونه مراسمات می تواند در رشد معنوی جامعه کمک کند و سبب ترغیب کودکان، نوجوان و جوانان به احکام اسلامی و قرآنی شود.

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات