شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > تشکیل کارگروه جهش تولید در شرکت فولاد اکسین

اولین جلسه شورای راهبردی شرکت فولاد اکسین در سال ۱۳۹۹ با حضور مدیرعامل شرکت برگزار شد.

در این جلسه نقشه استراتژی و اهداف سازمانی در سال ۹۹ به مدیران ابلاغ و اهم موارد آن مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی، در این جلسه مهندس امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت با اشاره به نقشه راه استراتژی بر نظارت و کنترل اجرای برنامه ها تاکید کرد.

مهندس ابراهیمی با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۹ از سوی مقام معظم رهبری به نام سال جهش تولید گفت، حضور موثر شرکت فولاد اکسین در پروژه‌های راهبردی کشور بمنظور تامین ورق های فولادی که مورد تحریم قرار گرفته است، موجب شد امروز در بالاترین سطوح تصمیم گیری های اقتصادی، دولت به جایگاه فولاد اکسین واقف باشد. ایشان برای تحقق اهداف شرکت، دستور راه اندازی کارگروهی جهت افزایش تولید در شرکت فولاد اکسین را صادر کرد. از وظایف این کارگروه تعیین راهکارهای عملی و پیاده سازی سیاستهای جدید در جهت جهش تولید شرکت می باشد.

وی امسال را بهترین زمان برای اجرای طرح فولاد سازی بیان کرد و با اشاره به شرایط روز دنیا گفت، شرکت‌های اروپایی آمادگی ورود در این پروژه را اعلام کردند.

مهندس ابراهیمی با اشاره به اقدامات شرکت در حوزه کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و تقدیر از دست اندرکاران این موضوع گفت، اجرای کلیه اقدامات انجام شده در این راستا باید شدت و حدت بیشتری پیگیری شود و از واحدها خواست در حوزه کاری خود ریسک‌های ناشی از این بیماری را بررسی و فرصت‌ها و تهدیدهای پیش رو در این زمینه را مشخص و در کمیته مربوطه مورد ارزیابی قرار دهند.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

43 − 34 =

آخرین اخبار

آخرین نظرات