شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > تا پایان سال جاری ۷ پروژه عمرانی در شرکت فولاد اکسین به بهره برداری خواهید رسید

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان مدیر اجرای پروژهای این شرکت در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی گفت: از آغاز سال ۹۸ که استراتژی مدیریتی در فولاد اکسین تغییر کرد بیش از ۱۱ پروژه عمرانی در شرکت یا انجام شده و یا درحال انجام است و این مهم در هیچ دوره ای در شرکت فولاد اکسین خوزستان سابقه نداشته است.

روشن افزود: در سال ۹۸ تعداد ۴ پروژه ی عمرانی با مبلغ ۱۴۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده اند و منشا اثرات خوب و ماندگاری برای کشور و استان و شرکت شده اند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به پروژه احداث آزمایشگاه خوردگی فلزات و توسعه آزمایشگاه مکانیک، پروژه تکمیل ساختمان استراحتگاه رانندگان، پروژه تعمیرات اساسی آشپزخانه، پروژه ساخت و نصب دو دستگاه جرثقیل ۵۰۰ کیلوگرمی اشاره کرد.

مدیر اجرای پروژهای فولاد اکسین ادامه داد: در سال ۹۹ تعداد ۷ پروژه در حال اجرا هستند که جمع آنها مبلغ ۱۸۰ میلیارد ریال می باشد و هم اکنون با نظر مدیرعامل و هیات مدیره محترم هدایت و حمایت می شوند.

وی تشریح کرد: پروژه ترمیم و روسازی جاده اصلی اسلب یارد به توزین که در هفته گذشته اتمام یافت، پروژه فنس کشی و محوطه سازی محل دفاتر کارفرما و مشاور پروژه فولادسازی، پروژه احداث کانال دفع آبهای سطحی، پروژه احداث پولپیت باندل، پروژه احداث مخزن ۲۵۰۰ مترمکعبی آبیاری فضای سبز «و رفع موانع پست ۴۰۰» ، پروژه ارتقاء سیستم کنترل ابعادی سطح روی ورق و سیستم کولینگ دوربینها، پروژه تکمیل شبکه فاضلاب بهداشتی و احداث تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی، که از این ۷ پروژه برخی از آنها به صورت ۱۰۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخی بالای ۸۰ درصد و برخی هم بین ۱۰ تا ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند که انشاالله تا پایان سال آنها نیز عملیاتی و اجرایی خواهند شد.

روشن در خاتمه بیان کرد: یکی از دستاوردهای ما این بود که عملیات اجرایی و پیمانکاری بخشی از این پروژه ها توسط شرکت اکسین صنعت جنوب زیرمجموعه تعاونی مصرف کارکنان انجام شده که اینکار باعث می شود منافع خدمات پیمانکاری به اعضای تعاونی برسد. وی با تقدیر از حمایت های مهندس ابراهیمی مدیرعامل شرکت و هیات مدیره محترم از همکاران پرتلاش که دوشادوش آن مدیریت عامل تحقق این پروژه ها شدند، صمیمانه تقدیر کرد.

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات