شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > امام جمعه موقت اهواز : کارکنان فولاد اکسین جهادگران عرصه صنعت+گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان: حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاجتی امام جمعه موقت کلان شهر اهواز با حضور در شرکت فولاد اکسین خوزستان پس از اقامه نماز ظهر و عصر که با حضور دکتر صادقیان مدیرعامل، دکتر جنتی عضو هیئت مدیره، معاونین، مدیران و کارکنان شرکت برگزار گردید، ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) به بیان سخنانی در خصوص دستاوردهای ایران اسلامی پس از انقلاب پرداخت.

حجت الاسلام حاجتی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران در طول تاریخ به معنای واقعی قدرت ایران اسلامی را در جهان به نمایش گذاشته است گفت : کارکنان فولاد اکسین که این روزها در گرمای بالای ۵۰ درجه در حال کار و تلاش هستند نمونه ای از جهادگران عرصه صنعت می باشند.

امام جمعه موقت کلان شهر اهواز تاکید کرد: جایگاه امروز ایران عزیز در صنعت فولاد مدیون تلاش های مجاهد گونه شما تلاشگران فولادی است. امروز نه فقط در صنعت فولاد بلکه در تمامی صنایع ایران اسلامی برخلاف خواست دشمنان کور دل سربلند و سرافراز خواهد بود.

ایشان تاکید کرد: امروز علیرغم سیاه نمایی های که دشمن خصوصاً در فضای مجازی بر علیه کشور انجام می‌دهد، کشور در عرصه های مختلف رو به پیشرفت است و در عرصه های مختلف علمی، صنعتی، دفاعی و سیاسی ایران اسلامی به اوج رسیده، قطعاً با همت همه مردم علی الخصوص تلاشگران اقتصادی با همت دولت ارزشی جناب دکتر رییسی برطرف خواهد شد.

امام جمعه موقت اهواز در بخش دیگری از سخنان خود دکتر صادقیان مدیرعامل این شرکت را از مدیران جوان و با تجربه در صنعت دانست و افزود : بی شک با همکاری متقابل کارکنان و مدیریت فولاد اکسین این شرکت می تواند همواره روز به روز نقش پر رنگ تری در عرصه صنعت کشور ایفا کند.

 

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات