شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > پیام تقدیر و تشکر مهندس محمدی مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان از کارکنان شرکت در پی کسب رشد ۲۵ درصدی تناژ تولید در هشت ماهه سال ۱۴۰۲

“بسم الله الرحمن الرحيم”

 

بدون شک، هر جا با همدلی و وفاق جمعی،خدمتی صورت می‌گیرد، برکاتش شامل مردم می‌شود.

موفقیت‌های اخیر شرکت فولاد اکسین در سال رشد تولید و مهار تورم با کسب جایگاه صادرکننده‌ی برتر کشور،رشد ۲۵ درصدی تولید و رشد صدرصدی سودآوری،نشان از عزم جدی کارکنان سخت‌کوش این مجموعه عظیم صنعتی دارد.

کارکنان فولاد اکسین همواره ثابت کردند که در مسیر عمران و آبادانی منطقه و کشور گام بر‌می‌دارند؛این دلاوران آینه تمام‌نمای شرافت،عزت‌مندی،صلابت،خلوص،اقتدار،تقوا، ایثار، فداکاری و جهاد بی‌وقفه هستند.

بر این باوریم توسعه و بالندگی صنعت فولاد و اقتدار ایران اسلامی با همت،جدیت و در سایه اندیشه سازنده کارکنان فولاد اکسین میسر است.

به امید اینکه بتوانیم در آینده‌ نزدیک نیز به اهداف بزرگتری دست پیدا کنیم و با همت و همدلی،دستاوردهای بیشتری را به ثمر برسانیم.

بدینوسیله ضمن تبریک کسب موفقیت‌ های روزافزون،از مجاهدت‌ همکاران گرامی قدردانی می نمایم؛امید که در ذیل سایه امام زمان (عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری ( مدظله‌العالی) در عمران و آبادانی ایران اسلامی،بیش از پیش بکوشیم.

موفقیت،سربلندی و سلامتی شما تلاشگرمان،به همراه خانواده های بزرگوارتان را از ایزد منان طلب دارم.

 

یا حق

علی محمدی

مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان

۱۷ آذر ۱۴۰۲

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات