شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > تشییع و تدفین باشکوه پیکر مطهر شهید گمنام در فولاد اکسین خوزستان
با حضور پرشور خانواده شهدا؛
4 دی 1402
کد خبر: 7807

پیکر مطهر شهید گمنام ۱۸ ساله تفحص شده در جزیره مجنون، پس از تشییع باشکوه و با حضور خانواده شهدا، در یادمان شهدای شرکت فولاد اکسین خوزستان به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان، پیکر مطهر شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس دوشنبه در محل شرکت فولاد اکسین خوزستان تشییع و به خاک سپرده شد.

در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید گمنام جمعی از خانواده‌های معظم شهدا، سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان، سردار حاجتی مدیرکل حفظ و نشر آثار دفاع مقدس، مدیرعامل و پرسنل شرکت فولاد اکسین خوزستان، مردم انقلابی و ولایتمدار خوزستان حضور داشتند.

این شهید گمنام ۱۸ سال سن داشته و در عملیات خیبر، در جزیره به شهادت رسیده است.

یادمان شهدای شرکت فولاد اکسین خوزستان، خانه ابدی این شهید عزیز است که پس از گذشت سالها از شهادت او، در سرزمین مقدس ایران و در قلب شرکت فولاد اکسین آرام می گیرد.

شرکت فولاد اکسین خوزستان از عموم مردم ولایتمدار استان و همه همکاران و خانواده های پرسنل شرکت که با حضور گسترده و باشکوه در مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید گمنام، بار دیگر با آرمان‌های الهی شهدای گرانقدر دوران هشت سال دفاع مقدس، تجدید میثاق کردند، تقدیر و تشکر می کند.

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات