شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > پیام تقدیر مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان از خادمین موکب این شرکت در پایانه مرزی شلمچه
20 شهریور 1402
کد خبر: 6940

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با صدور پیامی، توفیق خدمت به زائران اربعین حسینی را افتخار دانست و از خادمین موکب این شرکت در پایانه مرزی شلمچه قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان، متن پیام مهندس علی محمدی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة

پیاده روی اربعین حادثه ای عظیم و بی نظیر در تاریخ و مظهر عشق و بصیرت مردم به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و توفیق خدمت به زائران افتخار است.

این گردهمایی عظیم نشان می دهد نهضت و قیام حضرت سید الشهدا(ع) هر روز زنده تر و فراگیرتر از گذشته است و به مرز و جغرافیا و قومیت محدود نمی شود.

مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) همواره توجهی بسیار عمیق و دقیق به نهضت عاشورا و پیاده روی اربعین حسینی داشته و فرموده اند: این حادثه راهپیمایی را شکر کنید و ادای شکرش، حفظ آن روحیه و حالات بدست آمده از زیارت، در تمام مراحل زندگی است.

بر همین اساس، ضروری است این روحیه معنوی و خدمت عاشقانه به زوار اربعین، در کلیه قسمت ها و فعالیت های شرکت نهادینه شود تا به برکت و نگاه ویژه آقا اباعبدالله(ع)، شاهد رونق تولید و توسعه مجموعه باشیم.

خداوند متعال و نگاه ویژه ی اباعبدالله (ع) به شرکت فولاد اکسین خوزستان توفیق داد تا امسال نیز مثل سال های گذشته، موکبی برای خدمت رسانی به زائرین آن حضرت در مرز شلمچه برپا شود تا ما هم بتوانیم هرچند اندک، سهمی در این حرکت عظیم پیاده روی اربعین داشته باشیم.

اینجانب صمیمانه از خدمتگذاران به زائران اربعین حسینی، به ویژه پرسنل این شرکت که با جان و دل پذیرای خیل عظیم زوار حسینی در مرز شلمچه بودند، تشکر می‌کنم.

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات