شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > اعطای نشان عالی مدیر سال ۱۴٠۲ به مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان
در مدار پیشرفت؛
9 آذر 1402
کد خبر: 7587

در هشتمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، تندیس و نشان عالی مدیر سال ۱۴٠۲ به مهندس علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان اهدا شد.

به گزارش روابط‌عمومی، چهارشنبه ۷ آذر سال ۱۴٠۲ هشتمین اجلاس سراسری «نشان عالی مدیر سال» با حضور دکتر آقا محمدی رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری،مهندس مرادی عضو هیات مدیره شرکت فولاد اکسین و جمعی دیگر از مسئولان اقتصادی و مدیران عامل صنايع کشور در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صداوسیما برگزار شد.

در این همایش باتوجه به‌ دستاوردهای محقق شده و کسب عنوان صادرکننده برتر کشور توسط فولاد اکسین خوزستان، تندیس نشان عالی مدیر سال ۱۴٠۲ به مهندس علی محمدی مدیر عامل شرکت اعطا گردید.

گفتنی است مهندس مرادی عضو هیئت مدیره فولاد اکسین خوزستان به نیابت از مدیر عامل شرکت تندیس و نشان عالی مدیر سال را دریافت کرد.

ارزیابی نقش مدیریت و کارآفرینی، رشد تولید و کسب رتبه صادر کننده نمونه کشور،ارایه راهکارهای نوین در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی،ارایه راهکارهای انجام‌پذیر در توسعه و رشد تولید و فناوری در سایه مدیریت جهادی، ارزیابی راه و روش مدیران موفق ملی در مواجه با بحران‌های اقتصادی و تحریم‌های بین‌المللی، بررسی فرصت‌ها و چالش‌های توسعه مدیریت،انتقال تجربه‌ها و آگاهی از عوامل موفقیت و شکست مدیران و بنگاه‌های تولیدی و صنعتی و …. از جمله محورهای برگزاری این دوره از نشست سراسری مدیر عالی سال بود.

 

اخبار مرتبط
نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات