شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > هر آنجا که دولت نیاز به انجام کاری اقتصادی و جهادی داشت،شرکت‌های تابعه صندوق بازنشستگی پای کار آمدند
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری:
24 بهمن 1402
کد خبر: 8210

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت:بحران بازنشستگی را می‌شود تبدیل به فرصت کرد که برای این کار باید تغییر نگاه داد.

به گزارش روابط عمومی،مهدی مسکنی روز سه‌شنبه در آیین رونمایی از خدمات نوین و دستاوردهای ارزش‌آفرین صندوق‌ بازنشستگی کشوری افزود: باید نگاه ها را به صندوق‌های بازنشستگی عوض کرد و با اتکا به سیره شهید سلیمانی ما این پدیده را فرصت دیده و به این نگرش رسیده ایم که می‌توان صندوق‌های بازنشستگی را مدیریت کرد.

مسکنی افزود: در ۵ ماه گذشته در صندوق بازنشستگی کشوری با دو سؤال روبرو بودیم که آیا بحران بازنشستگی وجود دارد و آیا می‌شود مسیر را با گذشت و مجاهدت راه را باز کرد یاخیر؟ در نگاه اول به بحران صندوق‌های بازنشستگی اشاره دارد و در نگاه دوم بر گرفته از ایثار،پدیده سالمندی را فرصت می‌بینیم. من امروز بعد از ۵ ماه حضور در صندوق بازنشستگی معتقدم که مشکل صندوق‌های بازنشستگی قابل حل است.

وی ادامه داد: مجموعه صنایع شیر ایران وعده دولت در حوزه ارائه شیر رایگان به مدارس را مدیریت و حل کرد.همچنین مجموعه‌هایی همانند فولاد اکسین با تولید ورق هایی فولادی بی نظیر که خودکفایی را معنی کرد،شرکت ملی نفت‌کش،شرکت دام و طیور فارس،هلدینگ عمران،شرکت هواپیمایی آسمان و چابهار هر کدام برای حل نظام مسائل کشور در برهه‌های حساس به داد دولت رسیدند و هر آنجا که دولت نیاز به انجام کاری اقتصادی و جهادی داشت،شرکت‌های تابعه صندوق بازنشستگی پای کار آمدند.

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات