شرکت فولاد اکسین خوزستان > گالری چند رسانه ایی > گزارش تصویری > شکوه حضور کارکنان شرکت فولاد اکسین خوزستان در راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم غزه/خدمت رسانی اکسینی ها در مسیر راهپیمایی
با فریاد مرگ بر اسرائیل؛
3 آبان 1402
کد خبر: 7230

کارکنان شرکت فولاد اکسین خوزستان همانند سایر مردم شریف ایران زمین به ویژه مردم ولایتمدار اهواز، در راهپیمایی حمایت از مردم مسلمان و مظلوم غزه و فلسطین حضور پیدا کردند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان، مدیران و جمعی از کارکنان شرکت در راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم غزه و محکومیت جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه بشریت و قتل عام مردم فلسطین، حضوری فعال داشتند.

در این مراسم که امروز چهارشنبه(۳ آبان ماه) در اهواز برگزار شد، کارکنان شرکت فولاد اکسین خوزستان، ضمن لبیک به فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) و همراه با خروش مردم ولایتمدار اهواز، انزجار خود از رژیم کودک کش و غاصب صهیونسیتی را به گوش جهانیان رساندند.

در حاشیه این مراسم کارکنان شرکت، با سر دادن شعار «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریک» ضمن اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی و حامیان مدعی حقوق بشری اش، همبستگی خانواده بزرگ اکسین با ملت فلسطین به ویژه مردم غزه را فریاد زدند.

بنا بر این گزارش، خانواده بزرگ فولاد اکسین، همگام با دیگر اقشار ملت بزرگ ایران به ویژه مردم اهواز، با شرکت در راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم غزه، یاد و نام شهدای مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی را گرامی داشتند و ندای حق طلبی، استکبار ستیزی و عدالت خواهی را در گوش جهانیان طنین‌انداز کردند.

راهپیمایی مردم اهواز، در پی تداوم حملات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی به مردم غزه از میدان مولوی اهواز تا چهارراه آبادان، برگزار شد.

گفتنی است، ۲ ایستگاه خدمات رسانی و پذیرایی از مردم توسط شرکت فولاد اکسین خوزستان در ابتدا و انتهای مسیر راهپیمایی راه اندازی و پرچم، کلاه، چفیه، آب معدنی، آبمیوه و کیک توزیع شد.

 

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات