شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > پیام دکتر غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین بمناسبت فرارسیدن نوروز 1399

به نام پرودگار يكتا

“نو بهار است، در آن کوش که خوش دل باشی”
“که بسی گل بدمد، باز تو در گل باشی”

همكاران محترم خانواده بزرگ صدر تامين

سلام عليكم؛

آرزوی انسانهای مثبت اندیش در دنیای پیچیده امروز، بهبود سطح امید، آرامش محسوس در زندگی و سعادتمندی جامعه بشری در کنار احترام به هم ارکان خلقت است.

برادران و خواهران ارجمند؛

مجموعه بزرگ صدر تامین به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری در زیست بوم کسب و کار کشور، در راستای ارزش آفرینی برای سهامداران، ذينفعان و عموم ملت عزيز ايران در فرمت ایفای مسئولیت هاي اجتماعي گام برداشته و بر می دارد.

براين اساس در سال ١٣٩٨ مجموعه همکاران ستادي مستقر در هلدینگ و مدیران محترم عامل، هیئت مدیره ها و مجموعه پرسنل و كارگران زحمتكش شرکت های تابعه و وابسته، ضمن تلاش شبانه روزی برای ایجاد بارقه های امید و تمرکز به تاثیرگذاری خردمندانه در اقتصاد ملی و منطقه اي، گامهای اساسی در شرایط ویژه ی کشور برداشتند.

اينجانب به عنوان عضوي از اين خانواده بزرگ مطمئن هستم كه در سال ١٣٩٩ به همت تمامي همکاران دلسوز، سال آينده را با تمرکز بر ارتقای فن آوری در حوزه کسب و کار مجموعه هلدینگ و فعالیت عالمانه در زنجیره كاني هاي فلزي و غير فلزي و صنایع معدنی کشور رقم خواهیم زد.

پيش از اتمام سخن براي هموطنان عزیز جان كه به تقابل با ویروس کرونا پرداخته اند از یگانه خالق هستی سلامتي خواهانم.

در پايان عید باستانی نوروز را به شما عزیزان و خانواده محترمتان تبریک و تهنیت گفته و سالی توأم با تندرستی و موفقیت را برای همه عزیزان آرزو می‌نمایم.

 

“کمتر از ذره نه ای پست مشو مهر بورز “

“تا به خلوتگه خورشید رسی چرخ زنان”
نوبهار بر شما مبارک

غلام رضا سلیمانی
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

77 − 71 =

آخرین اخبار

آخرین نظرات