شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > پیام تبریک مدیر عامل شرکت بمناسبت عید سعید فطر
15 تیر 1395
کد خبر: 3712

مهندس قنواتی با صدور پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به تک تک اعضاء خانواده بزرگ فولاد اکسین تبریک گفتند، متن پیام ایشان به شرح ذیل می باشد:

مهندس قنواتی با صدور پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به تک تک اعضاء خانواده بزرگ فولاد اکسین تبریک گفتند، متن پیام ایشان به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

اسْئَلُكَ بِحَقِّ هذا الْيَوْم الّذي جَعَلْتَهُ لِلمسلمينَ عيداً

هلال ماه شوال که پدیدار می‌شود، جان‌های پاکیزه از هر آلودگی در پیکرهای دور نگهداشته از هر پلیدی، تبلوری خدایی می‌یابند و کمال را به تصویر می‌کشند.
خداوند را شاکریم که بار دیگر توفیق بندگی و بهره مندی از سفره پربرکت ضیافتش را نصیبمان نمود. ضیافتی که نجوای عارفانه سحرها و شب‏های قدر رمضان، دل مهمانان الهی را به برکت دعا در بهار قرآن روشن‏تر ساخت. گوارایتان باد شهد شیرین این عید که الحق از بزرگترین اعیاد است. جان را جلا داده‌اید و جسم را آموخته‌اید به شیوه راستگویان و درست کرداران. به ماه رفته که می‌نگرید، با خود می‌گویید: «صد حیف که آن رفت» و به ماه جدید که نگاه می‌کنید، با خویش می‌گویید: «صد شکر که این آمد»
اينجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، فرا رسيدن عيد بزرگ الهي، عيد سعيد فطر را به شما اعضاء خانواده بزرگ فولاد اکسین تبريك و تهنيت عرض می نمایم و از درگاه خداوند منان براي يكايك شما عزيزان آسايش تن و روان، آسودگي خيال و نعمت بندگي‌اش را مسئلت دارم و اميدوارم از آنچه در يك ماه گذشته در كارنامه اعمالمان ثبت شده، توشه اي نيكو براي آخرت و روز حساب ذخيره گردد.

عزیز قنواتی – مدیر عامل

 

 

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات