شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > پیام تبریک رییس هیات مدیره شرکت فولاد اکسین خوزستان به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

به گزارش روابط عمومی، افشین محمدی رییس هیات مدیره شرکت فولاد اکسین خوزستان طی پیامی فرا رسيدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را تبريك و تهنيت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است

بسمه الله الرحمن الرحیم

با طلوع سومین روز خرداد، گلبانگ “انا فتحنا لک فتحا مبینا” بر گنبد مسجد جامع خرمشهر طنین‌انداز می‌شود، روزی که فرشتگان زمینی با دستان خالی به حبل‌المتین الهی متصل شدند و مژده فتح الهی را به ودیعه گرفتند تا بخشی از خاک وطن به دستان نامحرمان آغشته نشود و چه زیبا گفت معمار کبیر انقلاب: خرمشهر را خدا آزاد کرد

حماسه آزادسازی «خرمشهر» یکی از رویدادهای مهم تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران است که با مدد الهی و صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به وقوع پیوست که عظمت آن برای همیشه در حافظه تاریخی ملت ما به یادگار خواهد ماند.

آزادی خرمشهر نمادی از وحدت، همبستگی ملی و حضور شجاعانه مردم در عرصه‌ دفاع از تمامیت ارضی کشور بود.

بی شک باورها و نگرشهای اصیل دفاع از حریم ارزشهای ناب این انقلاب را می توان در همدلی و همبستگی مجموعه فولاد اکسین خوزستان که جز افتخارات پس از انقلاب اسلامی ایران است، دید. درود خدا بر شما که هیچ‌گاه اجازه ندادید و نخواهید داد که تولید این صنعت ملی دچار خلل شود.

اینجانب ضمن گرامیداشت صمیمانه این روز بزرگ به روح ملکوتی امام راحل (ره) و همه کبوتران آسمانی درود می فرستم و این یادگار ماندگار جنگ تحمیلی (سالروز آزادسازی فتح خرمشهر) را به محضر رهبر معظم انقلاب، ملت شریف ایران، خانواده های معظم شهداء، ایثارگران، جانبازان و خانواده بزرگ فولاد اکسین خوزستان تبریک عرض می نمایم و از درگاه حضرت حق برای ملت بزرگ ایران اسلامی اقتدار و سربلندی روزافزون مسئلت دارم.

افشین محمدی
رییس هیات مدیره شرکت فولاد اکسین خوزستان

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات