شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > مهندس امیرغلامی مشاور ارشد مدیر عامل: تنها راه نجات از کرونا حفاظت شخصی و رعایت الزامات بهداشتی می باشد.

به گزارش روابط عمومی، جلسه کمیته واکنش در شرایط اضطراری کرونا فولاد اکسین با حضور مهندس امیرغلامی مشاور ارشد مدیرعامل و اعضای این کمیته در محل سالن کنفرانس حوزه مدیریت خوزستان برگزار شد.

در این جلسه با توجه به روند افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در روزهای گذشته و ضرورت آمادگی لازم جهت انجام اقدامات پیشگیرانه موضوعاتی مطرح و مقرر شد، جهت تامین ماسک تنفسی کارکنان اقدامات لازم صورت پذیرد.

همچنین تاکید شد، نظارت های لازم بر تغذیه در رستوران، بسته‌بندی غذا و بوفه شرکت کما فی سابق با جدیت صورت پذیرد و عملیات سمپاشی و گندزدایی محیط های کارخانه در دست اقدام قرار گیرد.

در ادامه بیان شد، با توجه به کاهش ساعت کاری کارکنان حضور افراد پس از پایان کار صرفاً با تایید مدیران مربوطه باشد و تیم بازرسان سلامت نیز نسبت به جریمه کردن افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند، اقدام نمایند.

در پایان مهندس امیر غلامی مشاور ارشد مدیرعامل نیز طی سخنانی یادآور شد، وضعیت بیماری کرونا و توجه به اقدامات پیشگیرانه در قطع این زنجیره نیاز به توجه بیشتر دارد و می‌بایست کارکنان ضمن رعایت پرتکل های بهداشتی کمتر در اجتماعات حاضر شوند، چرا که اکثر استانها در وضعیت قرمز هستند و باید پروتکل های بهداشتی با قدرت بیشتری اجرایی شوند، چرا که تنها راه نجات از این ویروس حفاظت شخصی و رعایت الزامات بهداشتی می باشد.

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات