شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > مهندس آسیابان سرپرست شرکت فولاد اکسین: با همدلی و مشارکت کلیه واحدها باید به اهداف بودجه سال۱۴۰۰ برسیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد اکسین، دوشنبه ۱۳ اردیبهشت جلسه صبحگاهی خط تولید با حضور مهندس آسیابان سرپرست مدیریت عامل به همراه مهندس ایزدیان عضو هیأت مدیره، مهندس امیرغلامی مشاور ارشد مدیریت عامل شرکت و سایر مدیران مربوطه در سالن جلسات خط تولید فولاد اکسین برگزار شد.

در این جلسه مدیران واحد های تولید، متالوژی، برنامه ریزی تعمیرات، برق، تاسیسات، انبارها و خرید حضور داشتند و به ارائه گزارش عملکرد خود در راستای تولیدات شرکت پرداختند، همچنین برنامه های پیشرو خود را مطابق با نیازهای خط تولید مورد ارزیابی قرار دادند.

مهندس آسیابان سرپرست مدیریت عامل شرکت نیز با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در راستای بهینه سازی و ارتقاء کیفی خط تولید از مدیران حاضر در جلسه و دیگر مدیران واحدهای مختلف شرکت خواست تا با برنامه ریزی و تعیین اهداف، برای تعمیرات سالیانه تصمیمات خود را اتخاذ کنند.

سرپرست شرکت در پایان افزود: همدلی و مشارکت کلیه واحدها و تلاش در راستای تحقق اهداف شرکت و برنامه ریزی لازم جهت دستیابی به مقادیر مشخص شده در بودجه سال ۱۴۰۰وجود دارد .

جلسات صبحگاهی خط تولید همه روزه با حضور مشاور ارشد مدیرعامل شرکت و دیگر مدیران در خط تولید برگزار می‌شود.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

72 − 68 =

آخرین اخبار

آخرین نظرات