شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > مراسم درختکاری در شرکت فولاد اکسین خوزستان برگزار شد؛ حفظ محیط زیست شرط رونق تولید

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان مراسم روز درختکاری با حضور مدیرعامل، اعضاء هیئت مدیره، معاونین و مدیران شرکت برگزار شد .

در این مراسم مهندس آسیابان ضمن گرامیداشت روز درختکاری به اهمیت حفاظت از محیط زیست و گسترش فضای سبز تاکید کرد و از اقدام کلیه کارکنان خدمات مخصوصا کارکنان فضای سبز تقدیر و تشکر نمود.

وی گفت، درختکاری سنت حسنه ای در کشور ماست و فولاد اکسین خوزستان همواره خود را به نگهداشت محیط زیست که سرمایه ای است مشترک در نسل‌ها موظف میداند، چراکه این شرکت با بهرگیری از تکنولوژی روز دنیا هیچ گونه آسیبی به محیط زیست نمی رساند.

در ادامه آسیابان افزود: از پرسنل فضای سبز که در این مراسم حضور دارند، تشکر و قدردانی می‌کنم. در طول سالیانی که در این شرکت حضور دارم، زحمات این عزیزان را از نزدیک شاهدم و از ایشان تشکر می‌کنم.

در خاتمه مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران شرکت جهت گرامیداشت این روز اقدام به کاشت یک اصله نهال کردند.

لازم به ذکر است از مهم ترین اقدامات واحد خدمات عمومی و رفاه می توان به توسعه فضای سبز به مساحت ۱۶ هکتار، کاشت گیاهان مثمر، ایجاد فرهنگ کاشت و نگهداری گیاهان از طریق اهداء گیاه و گلدان به همکاران و … نام برد.

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات