شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان خبر داد؛ استقبال جامعه کارگری خوزستان بابت میزبانی از شهدای گمنام
31 فروردین 1402
کد خبر: 4333

سردار مرادحاجتی گفت: تجربه تشییع و تدفین چند شهید گمنام در مکان‌های صنعتی بااستقبال جامعه سختکوش کارگری استان مواجه شده است.

سردار مرادحاجتی گفت: تجربه تشییع و تدفین چند شهید گمنام در مکان‌های صنعتی بااستقبال جامعه سختکوش کارگری استان مواجه شده است.

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اهواز، سردار «عبدالرضا مرادحاجتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان امروز ضمن حضور در شرکت فولاد اکسین خوزستان از مکان پیشنهادی این شرکت برای میزبانی از شهید گمنام بازدید کرد.

وی در این بازدید، وجود و حضور شهدای گمنام در مکان‌های صنعتی را باعث خیر و برکت در حوزه اقتصاد و صنعت دانست و اظهار داشت: اکثر شرکت‌های خوزستانی در دوران دفاع مقدس هم به صورت مستقیم در تیررس حملات دشمن بودند، هم به عنوان پشتیبان، خدمات ارزنده ای به جبهه‌ها ارائه دادند و هم شهدای زیادی را تقدیم انقلاب نمودند که چندان به آن پرداخته نشده است.

سردار مرادحاجتی گفت: تجربه تشییع و تدفین چند شهید گمنام در مکان‌های صنعتی بااستقبال جامعه سختکوش کارگری استان مواجه شده و برنامه‌های فرهنگی و مذهبی خوبی نیز به پیوست حضور شهدا در این مکان‌ها صورت می‌گیرد که لازمه تقویت روحیه جهاد و ایثار برای این قشر از جامعه است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان افزود: شرکت فولاد اکسین خوزستان که با چالش‌ها و موانع متعددی دست و پنجه نرم کرده نیز قصد دارد با توسل و توکل به حضور یک شهید گمنام بتواند در مسیر متعالی تولید قرار بگیرد که البته این امر منوط به جانمایی درست و ساخت یادمان در این مجموعه است.

«علی محمدی» مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان نیز ضمن تقدیر از سردار مرادحاجتی برای حضور و کمک به جانمایی ساخت یادمان شهید در این مجموعه یادآور شد: امیدوارم با میزبانی از پیکر مطهر شهید گمنام در این شرکت، به تحقق شعار سال نزدیک شویم و با توسل به خون شهدا بتوانیم چرخه صنعت را در این مجموعه، قویتر از همیشه به حرکت درآوریم.

وی افزود: همه عوامل شرکت فولاد اکسین خوزستان مصمم هستیم که بهترین شرایط را برای میزبانی و پذیرایی از پیکر مطهر و نورانی شهید گمنام را داشته باشیم تا با توسل به آن بتوانیم خدمتگزاران صدیقی برای کشور و ملت در این مجموعه باشیم.

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات