شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان خبر داد: رکورد تناژ تولید ورق اکسین شکسته شد/ دستیابی به تست عملکردی در اسفندماه 99

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان، امین ابراهیمی مدیرعامل این شرکت با اشاره به جهش تولید صورت گرفته در این شرکت در سال 1399 گفت: با تلاش کارکنان این شرکت برای نخستین بار با تولید 735 هزار تن ورق فولادی عریض شرکت فولاد اکسین به بالا ترین میزان تولید در ده ساله گذشته رسید.

وی با اشاره به اینکه در اسفندماه برای نخستین بار شرکت به سبد تولید عملکردی خود (performance test) دست یافت. این اتفاق را یکی از مهمترین دستآوردهای شرکت فولاد اکسین بر شمرد که باعث شد کشور ما از واردات فولادهای خاص مورد نیاز صنعت نفت و گاز بی نیاز شود.

به گزارش روابط عمومی این شرکت در حالیکه شرکت فولاد اکسین برای تولید ورق های فولادی آلیاژی و نفتی طراحی شده است و مطابق طراحی شرکت دانیلی ایتالیا (صاحب تکنولوژی) این شرکت می بایست 90 درصد تولید خود را به ورق های باارزش افزوده بالا(آلیاژی و نفتی) و 10 درصد آن را به ورق های ساختمانی اختصاص دهد که متاسفانه در دهه نخست فعالیت این شرکت هیچ گاه نتوانست به سبد تولید طراحی شده دست پیدا کند و عمدتا این ترکیب برعکس بوده است.
در اسفندماه 1399 شرکت فولاد اکسین برای نخستین بار توانست 90 درصد از تولید خود را به محصولات با ارزش افزوده اختصاص دهد و به تست عملکردی سبد تولید خود دست یابد.

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات