شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > مدیرعامل جدید فولاد اکسین معرفی شد
24 آبان 1395
کد خبر: 311

در مراسم تودیع و معارفه سرپرست مديريت جديد شرکت فولاد اکسین خوزستان، از خدمات مهندس قنواتی مدیر عامل اسبق شرکت قدردانی شد و مهندس محمود پور به عنوان مدیر جدید منصوب و معرفي گردید.

در مراسم تودیع و معارفه سرپرست مديريت جديد شرکت فولاد اکسین خوزستان، از خدمات مهندس قنواتی مدیر عامل اسبق شرکت قدردانی شد و مهندس محمود پور به عنوان مدیر جدید منصوب و معرفي گردید.

 

اين مراسم، با حضور دكتر برادران مديرعامل هلدينگ انرژي صندوق بازنشستگي كشوري و تني چند از مديران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اعضاي هيات مديره جديد، معاونين و مديران اين شركت برگزار شد.
مدیر عامل هلدينگ انرژي صندوق بازنشستگی کشوری در اين مراسم گفت: همه ما سربازان نظام هستیم و وظیفه داریم در قبال مردم و ذینفعان مان كه همان بازنشستگان فرهيخته هستند، با تلاش مضاعف عملکردي مطلوب داشته باشیم.

{gallery}morefeh{/gallery}

دكتر برادران با اشاره به ايثارگري مردم در ايام جنگ تحميلي و پتانسيل هاي خوب استان هاي جنوبي كشور افزود: خوشبختانه وجود منابع غني خدادادي و نيروي انساني فعال و متدين موجب شده تا صندوق بازنشستگي كشوري بخش عمده اي از سرمايه گذاري هاي خويش را در استان هاي جنوبي به ويژه خوزستان متمركز كند و در اين راستا در دو پروژه بزرگ شركت صنايع پتروشيمي مسجد سليمان و نيروگاه انديمشك 3 مشاركت جدي نموده است.
وي بر ضرورت توجه به ارتقا بهره وري و بازدهي سرمايه گذاري ها در شركت هاي صندوق تاكيد كرد و گفت: شركت فولاد اكسين خوزستان به عنوان تنها شركت توليد كننده ورق هاي با استاندارد API (ورق هاي عريض) در خاورميانه بي بديل است و بايد تمام تلاش خود را براي دستيابي به اين هدف غايي معطوف نمايد.
مديرعامل هلدينگ انرژي صندوق بازنشستگي كشوري، در پایان با معرفی اجمالی مهندس محمود پور از وي به عنوان فردی کارآزموده در صنعت فولاد کشور ياد كرد و با اشاره به ترکیب تيم جدید هیات مدیره اين شرکت، افق پيش روي شرکت فولاد اکسین خوزستان را روشن و روبه رشد خواند.
گفتني است؛ پيش از سخنان دكتر برادران، مهندس قنواتی با ارائه گزارشي ضمن تشريح عملکرد مدیریتي خود به بيان موانع موجود بر سر راه این شرکت براي تحقق رسالت اصلی که همان تولید ورق های عریض فولادی API است، پرداخت.
همچنين قنواتي از تلاش کلیه مدیران و کارکنان شرکت در اين مدت قدردانی نموده و از ایشان خواستند برای تداوم توفیقات فولاد اکسین نهایت همکاری را با مدیریت جدید شرکت داشته باشند.
مهندس محمودپور سرپرست جدید شركت نيز در اين مراسم، ضمن اعلام حضور 24 ساله خود در صنعت فولاد گفت: اولین هدفم، دستيابي به تولید ورق های فولادي API مي باشد.

مهندس محمودپور توجه به کرامت انسانی و ارتقاي توان منابع انسانی را از جمله اهداف صاحبان سهام اين شركت و لازمه پیشرفت و ارتقاء فولاد اکسین دانست.
وي تاكيد كرد: هر فعالیت و هر سود حاصله از فولاد اکسین خوزستان تاثير مستقيم در در امرار معاش و درمان و رفاه مستمری بگیران صندوق بازنشستگی کشوری به عنوان سهامدار این مجموعه دارد، لذا همگی بايد با احساس مسئولیت در جهت تحقق این امر مهم تلاش كنيم.
در پایان این جلسه با اهداء لوح تقدیر از زحمات مهندس قنواتی تقدیر به عمل آمد و مهندس محمودپور نيز به عنوان سرپرست جدید شرکت معرفی و مشغول به كار گردید. اين گزارش مي افزايد: در پايان اين مراسم میهمانان و حاضرین به بازدید از خط تولید شرکت فولاد اکسین پرداخته و با توانمندی های آن بیشتر آشنا شدند.

 

 

نظرات

آخرین نظرات