شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > مدرس خیابانی مدیرعامل گروه مدیریت سرمایه گذاری امید: امروز اکسین محور توسعه زیر ساخت های کشور شده است

در راستای تامین ورق های مخازن پروژه عظیم گوره به جاسک، جلسه مشترک مدیر عامل گروه مدیریت سرمایه گذاری امید و مدیر عامل و اعضا هیات مدیره فولاد اکسین خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، حسین مدرس خیابانی مدیر عامل گروه مدیریت سرمایه گذاری امید در جلسه مشترک با مدیر عامل و اعضا هیات مدیره فولاد اکسین خوزستان که در سالن کنفرانس شرکت فولاد اکسین خوزستان برگزار شد، گفت: خوزستان قدم گاه شهدا است و مطئمن هستم روحیه مدیران اکسین نیز برگرفته از این روحیه می باشد، چرا که امروز اکسین محور زیر ساخت های کشور شده و از این بابت برای انجام پروژهای سرمایه گذاری امید دلگرمی فراهم آورده است، اگر تولیدات استراتژیک اکسین نبود، هم اکنون می بایست دستمان را به سوی خارجی ها دراز می کردیم.

مدرس خیابانی با اشاره به اهمیت اجرای پروژه گوره به جاسک گفت، بهره داری از این طرح منوط به احداث مخازن این خط لوله بوده از این رو از مجموعه مدیریتی اکسین خواست تا همزمان با تولیدات ورق های مورد نیاز این پروژه ورق های مربوط به مخازن این طرح ملی را تامین کنند.

وی عنوان کرد، تلاش ما همواره بر بومی سازی بوده و سعی میکنم تولید ساخت داخل را افزایش دهیم، در این مسیر باید دانش فنی، توانمندی و شایسته سالاری جوانان را خود را افزایش دهیم.

مدیر عامل گروه مدیریت سرمایه گذاری امید با بیان اینکه رویکرد تولید فولاد سازان جهان از فولادهای عادی به سمت فولاد های آلیاژی و خاص معطوف شده و ما در کشور به شدت مشکل داریم، اکسین را دلگرمی برای پیشبرد پروژه های ملی دانست و افزود، اکسین محور اصلی توسعه زیر بنایی کشور شده ، این شرکت با تولیدات خاص خود ویژگی های متمایزی دارد و از این حیث در کشور سرآمد است، محصولات اکسین در هیچ جای کشور تولید نمی شود.

مهندس مدرس خیابانی ادامه داد، تغییر رویکرد اکسین از تولید ورق های ساختمانی به آلیاژی نشان گر این است که خوزستان از اتاق فکری های قوی برخوردار است.

همچنین گفت، امیدوارم طرح توسعه فولاد سازی این شرکت به سرعت انجام شود تا زنجیره تولیدات این شرکت تکمیل گردد.

وی تحریم ها را منشا خیر و فرصت برای کشور دانست تا توانمندی خود را در تامین نیازهای کشور را ببینم.

ایشان در بخش دیگر از سخنان خود عنوان کرد، با توجه به اینکه مجموعه سرمایه گذاری امید بزرگترین تولید کننده مخازن خودرو می باشد خواهان همکاری بیشتری فولاد اکسین در تامین ورق های مورد نیاز این مخاز شد.

مدیر عامل گروه مدیریت سرمایه گذاری امید در پایان از خط تولید فولاد اکسین خوزستان و آزمایشگاه خوردگی این شرکت بازدید کرد.

 

{gallery}modares{/gallery}

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات