شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > قدردانی شریعتمداری از نقش آفرینی شرکت های «فولاد اکسین» و «لوله سازی اهواز» در پروژه عظیم «گوره – جاسک»
همزمان با آغاز عملیات اجرایی پروژه خط انتقال «گوره به جاسک» توسط رئیس جمهوری و تقدیر وی از نقش آفرینی شرکت های فولاد اکسین و لوله سازی اهواز در تولید ورق های فولادی و لوله های پوشش دار مورد نیاز این پروژه عظیم، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به عنوان سهامدار اصلی، اعضای هیئت مدیره و کارکنان شرکت های یاد شده که با حمایت های جدی در این مدت کوتاه، مسیر پروژه های تولیدی را در سال «جهش تولید» هموار نموده اند قدردانی کرد.

شریعتمداری همچنین از بذل عنایت و توجه ویژه رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهوری نسبت به دستاوردهای این دو مجموعه در بومی سازی تولیدات خود در این طرح عظیم ملی تشکر کرد .
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،متن این پیام به شرح زیر است:
خدا را شاکریم مجموعه های متخصص وکارآمد « فولاد اکسین» و شرکت « لوله سازی اهواز»، توانستند با همتی بلند و تلاش های مستمر و خستگی ناپذیر مدیران و کارکنان خود، در جنگ تمام عیار اقتصادی مستکبرین علیه ملت مظلوم و آزاده ایران، سرافراز و سربلند بیرون آیند، و نقطه عطفی در تاریخ صنعت فولاد و نفت کشور باشند و چون نگین درخشانی در این عرصه بدرخشند.
شرکت های وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری، در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و سیاست های کلان دولت، اقدامات بزرگ و به یادماندنی را در دو سال گذشته انجام داده اند که نتیجه آن خودکفایی و بی نیازی کشور از واردات پرهزینه ورق های فولادی و شکستن دیوار تحریم های ظالمانه پروژه های راهبردی صنعت نفت است.
درحالی که دشمن به دنبال زمین گیر کردن پروژه عظیم «خط انتقال نفت گوره به جاسک بود» تولید ورقه های مورد نیاز این پروژه ، با همدلی و استواری، به دست جوانان برومند ایران اسلامی عملیاتی شد و شاهد بودیم عملیات اجرایی این طرح ملی با دستور رئیس محترم جمهوری و گزارش کامل وزیر محترم نفت از عملکرد مطلوب این شرکت ها، در راستای کاهش تهدیدات اقتصادی و نظامی ایران آغاز شد.
بر خود لازم می دانم ضمن تشکر از نگاه و توجه ویژه مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری، در این خصوص، حمایت های مستمر وزیر نفت، تلاش های خستگی ناپذیر مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری، حمایت های استاندار خوزستان، نمایندگان استان، سهامداران ارجمند و هیئت مدیره شرکت های فولاداکسین و لوله سازی اهواز که بستر را برای رشد و شکوفایی این طرح فراهم کردند، صمیمانه قدردانی کنم.
امید است در پناه خداوند متعال، این حمایت ها، به راه اندازی طرح های عظیم توسعه این بنگاهها در سال ۹۹ منجر شود تا بتوانند به نقش تاریخی خود در خودکفایی صنعتی ایران اسلامی جامه عمل پوشانده و کشور را از واردات در این زمینه بی نیاز و خود کفا کنند.
نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات