شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > قدردانی از کارکنانی که در ماه ضیافت الهی با دخانیات خداحافظی کردند
30 خرداد 1395
کد خبر: 3709

در جلسه ای که با حضور مدیر عامل شرکت برگزار گردید از جمعی از کارکنان شرکت که در ماه ضیافت الهی با دخانیات خداحافظی کرده اند تقدیر بعمل امد.

در جلسه ای که با حضور مدیر عامل شرکت برگزار گردید از جمعی از کارکنان شرکت که در ماه ضیافت الهی با دخانیات خداحافظی کرده اند تقدیر بعمل امد.

در ابتدای این مراسم مهندس ثابتی سرپرست واحد HSE ضمن ابراز خشنودی از حرکت مثبت این افراد خاطر نشان کرد متاسفانه در هر روز 300 میلیارد ریال بابت خرید سیگار در کشور ما هزینه می شود که آمار تکان دهنده ای است. وی خاطر نشان کرد واحد HSE با تهیه بنر های آگاه سازی مضرات سیگار، توزیع بروشور میان همکاران، برگزاری کلاس های شناخت عوارض سیگار و انجام مشاوره های معرفی عوارض سیگار، پس از انجام معاینات دوره ای طب کار سعی در کاهش مصرف مواد دخانی در میان کارکنان دارد.

وی افزود: با توجه به تمام هیدرولیک بودن خط تولید، استعمال سیگار در خط امری پر ریسک و پر خطر بوده و به جهت پیشگیری از بروز حادثه مطالعات ساخت 3 عدد اتاقک مصرف سیگار در خط صورت پذیرفته که در آینده به مدیرعامل شرکت ارائه خواهد شد.

در ادامه مدیرعامل شرکت ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین و خرسندی از ملاقات مردانی با اراده های پولادین طی سخنانی خاطر نشان کرد که این امر از برکات ماه مبارک رمضان است.

مهندس قنواتی در ادامه سخنان خود بر اهمیت سلامتی کارکنان شرکت متذکر شده و بر بکارگیری بهترین اقدامات در جهت حفظ سلامت کارکنان تاکید کردند و خاطرنشان کردند: کارمند اکسین می بایست 30 سال با سلامت به فعالیت شغلی موثر پرداخته و بتواند پس از آن حداقل 20 سال در اختیار خانواده و برنامه های شخصی خود باشد. همچنین ایشان به واحد HSE تاکید کردند مسائل مربوط به سلامتی پرسنل را با جدیت کنترل و مدیریت نمایند.

در ادامه برنامه از آقایان صادق فلاحی، محمد باوی، صادق ساعد، محمد صادقی عطار، احسان ولی زاده، محمد حمید، امین زارع زاده، افشین صالحی، عقیل سلامات، عباس مرادیان ، داود سید محمودی، مهدی مرمزی، طارق شرفی و عبدالحسن حمیدی با اهدای گل و لوح تقدیر قدردانی به عمل آمد. همچنین جناب آقای مجید صالحی نیز به جهت تلاش همه جانبه در جهت حفظ سلامتی همکار سانحه دیده با اهدای گل و لوح تقدیر مورد قدردانی ویژه قرار گرفت.

{gallery}tarke-sigar-95-3-29{/gallery}

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات