شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > فولاد اکسین موفق به دریافت گواهینامه CE کیفیت محصولات API شد

شرکت فولاد اکسین خوزستان موفق به اخذ گواهینامه CE Marking  محصولات API به منظور امکان دسترسی به بازار کشورهای عضو اتحادیه اروپا و صادرات محصولات به این کشورها شد.

به گزارش روابط عمومی فروزان باقری مدیر سیستم ها و استراتژی سازمانی شرکت در این باره گفت: ممیزی گواهینامه نشان CE توسط موسسه معتبر و مورد تایید اتحادیه اروپا از کشور فنلاند، طی یک فرایند ممیزی در سه حوزه تولید ورق های API محیط شیرین و ترش و ورق های مورد استفاده در اعماق دریا تا گرید X70 با موفقیت انجام شد و بدین ترتیب توانایی های منحصر بفرد این شرکت در صادرات محصولات باکیفیت، مورد تایید بازارهای اتحادیه اروپا قرار گرفت.

علامت CE نشان‌دهنده انطباق محصول تولیدی با قوانین و مشخصات تعریف‌شده در اتحادیه اروپا می‌باشد. محصولی که موفق به اخذ این نشان شود، می‌تواند در تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا بدون محدودیت برای فروش، به بازار عرضه شود و با داشتن آرم CE مجوز ورود به بازار کشورهای اروپایی را پیدا می‌کند. علاوه بر کشورهای اروپایی بسیاری از کشورهای همسایه ایران و حاشیه خلیج فارس نیز، داشتن نشان CE را به عنوان شرط پذیرفتن کالاها جهت واردات اعلام کرده‌اند.

شرکت فولاد اکسین بیش از پنج سال دارای گواهینامه CE Marking در حوزه محصولات ساختمانی بوده است.

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات