شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > سومین جلسه کمیته راهبردی شرکت فولاد اکسین خوزستان برگزار شد
31 مرداد 1402
کد خبر: 6515

چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ سومین جلسه کمیته راهبردی شرکت فولاد اکسین خوزستان بمنظور بررسی آخرین وضعیت شرکت با حضور علی محمدی مدیر عامل، معاونین و مدیران شرکت در سالن کنفرانس حوزه مدیریت برگزار شد.

ه گزارش روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان: در ابتدای این جلسه که با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد، دستور جلسه و گزارش عملکرد سایر واحدها در انجام امور محوله و پروژه‌های در دست اقدام مطرح و مدیران مربوطه گزارشات خود را ارائه کردند، پس از آن گزارش اهداف و اقدامات استراتژیک شرکت در حوزه مختلف تولید، فروش، HSE، آموزش و غیره توسط دبیر جلسه بیان شد و زمانبندی اجرای آن نیز تعیین گردید و همزمان معاونین و مدیران شرکت نیز به بحث و گفتگو فنی و تخصصی پرداختند.

علی محمدی مدیر عامل شرکت نیز ضمن تسلیت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران از زحمات کلیه کارکنان شرکت در محقق نمودن رکورد های تولید ماهانه و فصلی و همچنین آماده بکاری بالای خط تولید تقدیر و تشکر نمود و گفت: در روزهای گذشته تمامی واحد‌های شرکت بخصوص مجموعه امور مالی زحمات زیادی را برای اجرای هر چه بهتر مجمع عمومی سالیانه شرکت متحمل شدند و بحمدالله مجمع بسیار خوب و در شأن این مجموعه برگزار گردید.

وی در ادامه بر تولید و ارسال ورق های مربوط ساخت پل عنافچه تاکید کرد و افزود: این پل تنها راه ارتباطی ۳۱ روستای دهستان عنافچه با ملاثانی می باشد، لذا باید با برنامه‌ریزی مناسب تولید ورق‌های مورد نیاز این پروژه انجام و ارسال شود تا هیچگونه خللی در روند ساخت پل صورت نگیرد.

مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان خاطر نشان کرد: حمایت از تولید داخل بمنظور پروژه‌های این شرکت باید مورد توجه ویژه قرار گیرد به گونه ای که و در برخی موارد باید پیشگام و اولین باشیم.

مهندس محمدی افزود: همه ما هم قسم شدیم که طرح فولاد سازی فولاد اکسین خوزستان اجرایی شود، بنابراین باید در همه امور منجمله تامین انرژی، طوری برنامه ریزی شود که مجتمع فولادی شرکت را نیز پوشش دهد.

وی در ادامه بیان کرد: وضعیت معیشتی و حقوقی کارکنان همواره مورد توجه می باشد و در ادامه از حمایت های هیات مدیره در اجرایی نمودن مصوبات مربوط به کارکنان تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی مهندس ابوعلی معاون فنی و بهره‌برداری و مهندس اهدایی معاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت گزارشاتی را در حوزه های کاری خود ارایه و بر اجرا و پیگیری اقدامات استراتژیک شرکت تاکید کردند.

نظرات

آخرین نظرات