شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > سرپرست شرکت فولاد اکسین خوزستان در بازدید از جرثقیل های شرکت : بوسه بر دست همکاران سخت کوش و متعهدم می‌زنم

در پی اقدام متعهدانه یکی از کارکنان جرثقیل های سقفی شرکت که علیرغم گرمای طاقت فرسای خوزستان و در ارتفاع پانزده متری با وجود خرابی سیستم سرمایشی در کنار سایر کارکنان این واحد چهار شیفت کاری نسبت به تخلیه و شارژ ورق های فولادی با دمای 400 درجه فعالیت نمودند و اجازه ندادند که وضعیت دشوار موجود مانع از توقف روند تولید شود، مهندس آسیابان سرپرست شرکت به همراه جمعی از مدیران و کارکنان از جرثقیل های سقفی بازدید کرد.

سرپرست شرکت فولاد اکسین خوزستان در حاشیه این بازدید طی گفتگویی با خبرنگار روابط عمومی گفت: هدف از بازدید امروز صرفا مواجه حضوری با وضعیت جرثقیل های سقفی و شرایط کاری کارکنان این بخش بوده و تقدیر و تشکر از همه کارکنان این بخش است. طی گزارشات واصله این عزیزان در نهایت تعهد با وجود هوای گرم لحظه ای از انجام فعالیت خود غافل نشده و باعث شدند تا روند تولید لحظه‌ای متوقف نشود.

مهندس آسیابان با اشاره به تجربه سالها حضور خود در خط تولید گفت: می دانم که تک تک کارکنان اکسین را بمانند خانواده خود دانسته و در شرایط طاقت فرسای شغلی بخوبی این را اثبات نمودند.

وی در خصوص وضعیت خط تولید گفت: خوشبختانه وضعیت شرکت از نظر تولید و پشتیبانی در شرایط مطلوبی بوده به گونه ای که در سه ماه ابتدایی سال جاری بالاتر از اهداف تعیین شده را محقق کردیم و امیدواریم با همین روحیه مثال زدنی ادامه این سال به دستاوردهای خوبی در تولید و بازرگانی برسیم.

وی در انتهای این دیدار خطاب به همکاران سختکوش خط تولید و بهره برداری گفت: بوسه بر دست یکایک همکاران تلاشگرم در شرکت فولاد اکسین خواهم زد.

مهندس ابوعلی مدیر نگهداری و تعمیرات نیز در این بازدید وضعیت جرثقیل های سقفی را تشریح نمود.

لازم بذکر است عملیات کاری در واحد جرثقیل های یکی از بخش های طاقت فرسای خط تولید مي باشد. در روز های گذشته رضا الماسی از پرسنل تلاشگر این واحد علی رغم خرابی کولر یکی از این تجهیزات در گرمای طاقت فرسا ساعتها به وظیفه خود عمل نمود و مانع توقف در کار گردید.

 

 

{gallery}crain{/gallery}

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات