شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > رتبه نخست روابط عمومی فولاد اکسین خوزستان در چهارمین جشنواره روابط عمومی های برتر استان خوزستان/کسب ۴ مقام برتر توسط روابط عمومی فولاد اکسین خوزستان

به گزارش روابط عمومی فولاد اکسین خوزستان مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره روابط عمومی های برتر استان خوزستان امروز چهارشنبه 19 تیر ماه در سالن همایش های گیت بوستان اهواز برگزار شد.

در این مراسم که با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان ، جمعی از اساتید و پیشکسوتان روابط عمومی کشور و مسئولان استانی برگزار گردید از روابط عمومی های برتر استان تقدیر به عمل آمد.
گفتنیست بر اساس انتخاب هیئت داوران که متشکل از اساتید و اعضای انجمن روابط عمومی ایران بودند روابط عمومی فولاد اکسین خوزستان در بین شرکتهای این استان موفق به کسب عنوان نخست گردید و همچنین در بخش کارشناسان برتر و بخش ارتباطات روابط عمومی نیز حائز رتبه برتر گردید.

در پایان این مراسم از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین به عنوان روابط عمومی برتر و از آقایان مهدی قمر ، رضا شرفه و سعید کوچک زاده به عنوان کارشناسان برتر روابط عمومی تقدیر بعمل آمد.لازم بذکر است افتخار کسب شده حاصل زحمات تمامی کارکنان این واحد بوده است که در سال های گذشته همراه و همپای هم با خلاقیت های فردی و پشتکار کارنامه مثبتی از این واحد برجای گذاشته اند.

 

{gallery}ravabet 1398{/gallery}

 

 

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات