شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد اکسین در مراسم آزادی ۵۱ زندانی جرایم غیر عمد به همت شرکت فولاد اکسین خوزستان
28 اسفند 1402
کد خبر: 8500

در سال جدید فولاد اکسین خوزستان در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی با قدرت بیشتری ادامه خواهد داد

در آیینی شرکت فولاد اکسین خوزستان و اداره کل زندان های استان خوزستان در جهت عمل به مسئولیت های اجتماعی خود ۵۱ زندانی جرایم غیر عمد و بدهکار مالی را آزاد کرد.

اسکندری رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد اکسین در آیین آزاد سازی ۵۱ زندانی معسر جرایم غیر عمد در اهواز گفت: شرکت فولاد اکسین خوزستان شرکتی با فناوری بالا است که کارکنان جوانی دارد.

او افزود: ما ۲ وظیفه داریم؛ ابتدا تولید و ایجاد سود بیشتر که همین جوانان و تیم مدیریتی کارخانه در تولید رکورد زدند و افزایش سود ۱۰۰ درصدی را محقق کردند.

اسکندری با بیان اینکه با افزایش سود آوری شرکت فولاد اکسین به حوزه مسئولیت‌های اجتماعی با شدت بیشتری وارد شد، بیان کرد: امسال ۲ هزار تن ورق برای پل عنافچه و پل ملاثانی تهیه و ارسال شدند.

رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد اکسین همچنین در خصوص دیگر مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت اظهار داشت: تهیه ۱۰۰ جهیزیه برای ۱۰۰ زوج نیز از دیگر تعهدات ما نسبت به مسیولیت های اجتماعی بود که عمل شد و خوشحالیم امسال برای اولین بار در حوزه آزاد سازی زندانیان ورود کردیم.

او گفت: به برخی افراد که در تامین مخارج زندگی خود درماندند، که قشری از آنها زنان هستند، کمک شد تا آزاد شوند و این اهمیت بسیاری دارد.

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات