شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > دومین جلسه هم اندیشی اعضا هیات مدیره شرکت با معاونین و مدیران شرکت برگزار شد

دومین جلسه هم اندیشی اعضا محترم هیأت مدیره، معاونین و مدیران شرکت در راستای رفع مشکلات و بیان راهکارهای جدید امروز مورخ 13 آبان ماه در سالن کنفرانس حوزه مدیریت برگزار شد.
اسماعیل کروشاوی مدیر عامل شرکت ضمن گرامی داشت روز 13 آبان و همچنین پایداری ملت در برابر چهل سال تحریم های نا جوانمردانه گفت، اکسین در مسیر شکوفایی خود قرار گرفته است.
مدیر عامل شرکت اظهار داشتند؛ احداث خط لوله 42 اینچ اهواز به گوره، گوره به جاسک و جاسک به عمان که تا کنون در کشور اتفاق نیافته بود و می تواند بزرگترین رویداد صنعتی100 سال اخیر نفت باشد، به توانایی ما بستگی دارد، ما به این روز باید مفتخر باشیم و ذهن مان را با ارزشها مخلوط کنیم و از هر گونه خلل بر آن جلوگیری نماییم، چرا که شرکت در مسیر اساسی قرار گرفته، بنابراین به تمامی شما نیاز داریم تا بتوانیم این نیاز کشور را در راستای خروج ارز برآورده کنیم و افتخاری را برای این شرکت به ارمغان آوریم.
در ادامه و در حاشیه این جلسه نیز آقای اکبر بهاروند به عنوان سرپرست مدیریت حراست فولاد اکسین جایگزین آقای علی کردونی شد.
در این رابطه مدیر حراست شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی بیان کرد؛ از زحمات آقای کردونی در دوران تصدی خود در مدیریت حراست تشکر داریم و ممنونیم از تمامی کسانی که در این مدت کنار حراست بوده اند. چرا که حراست در کنار تک تک مدیران می تواند کارهای بزرگی را در ایمن سازی و شفاف سازی محیط انجام دهد لذا برای ایشان آرزوی موفقیت، سعادتمندی و توفیق روز افزون از خداوند متعال آرزومندیم.
آقای انصاریان رئیس محترم هیات مدیره شرکت نیز از زحمات آقای کردونی مدیر سابق حراست شرکت طی سخنانی تقدیر نمود و به رسم یادبود با حضور جمعی از مسئولین اداره حراست استان، مدیر حراست صندوق بازنشستگی، مدیر عامل و دیگر اعضا محترم هیأت مدیره با ارائه لوح تقدیر و هدیه از ایشان تقدیر و تشکر نمودند.

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات