شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > در آستانه عید سعید غدیر خم مراسم جشنی توسط پایگاه مقاومت بسیج در نمازخانه شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، این مراسم با حضور امین ابراهیمی مدیرعامل، مدیران و کارکنان محترم شرکت روز دوشنبه مورخ ۲۸ مردادماه بعد از اقامه نماز ظهر و عصر در فضایی معنوی پس از تلاوت قرآن کریم توسط قاری بین المللی محمدامین صادقی برگزار شد.

در ابتدای مراسم حجة الاسلام والمسلمين شفيعى مسئول نهاد نمايندگى مقام معظم رهبرى در دانشگاه هاى استان خوزستان ضمن عرض تبریک و گرامیداشت این روز خجسته به ایراد سخن پرداخت،ایشان فضیلت، اهمیت و جایگاه این عید بزرگ را از منظر روایات و آیات توصیف نمود و گفت، در عید غدیر شادمانی، شادمانی تعیین تکلیف و سرنوشت است، امام برای ما شیعیان پیشرو است و امامت حلقه تکمیلی نبوت است.

حجت الاسلام والمسلمین شفیعی افزود، تلاشهای حضرت زهرا (س) برای اثبات امامت علی (ع) برای این بود که داعش امروزی پدید نیاید و بر اساس آیاتی که در آخرین حج رسول اکرم و واقعه غدیر بر پیامبر(ص) نازل شد و تکلیفی که خداوند بر دوش ایشان قرار داد، هر کس ولایت امام علی(ع) را قبول نداشته باشد اسلام را قبول ندارد.

در ادامه این مراسم سيدمحمد امام مداح اهل بیت (ع) نیز با شعر خوانی در مدح حضرت امیرالمومنین (ع) مدیحه سرایی نمود و پس از آن با حضور مدیر عامل و روحانیت شرکت با ارائه هدایا از برندگان مسابقه پيامکی پیام ولايت که به همین منظور در نظر گرفته شده بود و تعدادی از کارکنان به قید قرعه، تقدیر شد.

 

{gallery}ghadir12{/gallery}

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات