شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > حضور فولاد اکسین خوزستان در همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران
31 مرداد 1402
کد خبر: 6410

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان: سیزدهمین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار صبح امروز (دوشنبه ۱۸ اردیبهشت) با حضور شرکت فولاد اکسین خوزستان در هتل المپیک تهران آغاز به کار کرد.

در این رویداد که از سوی گروه رسانه‌ای «دنیای اقتصاد» برگزار شده است، کارشناسان به بررسی تهدیدها و فرصت‌های صنعت فولاد در سال ۱۴۰۲ می‌پردازند.

لازم بذکر است: علی محمدی مدیر عامل فولاد اکسین خوزستان به اتفاق اعضا هیأت شرکت در مراسم افتتاحیه این همایش حضور یافتند و پس از آن با حضور در غرفه شرکت فولاد اکسین خوزستان که همزمان با همایش در محل نمایشگاهی هتل المپیک تهران برپا شد، با مدیران سایر شرکتها، بازدیدکنندگان و اصحاب رسانه دیدار و گفتگو کردند.

خاطر نشان می سازد: سیزدهمین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران و پنجمین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنایع فلزات غیر آهنی ایران و فناوری های وابسته با نگاهی به تولید و بازار تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ در محل هتل المپیک تهران برپا می باشد.

 

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات