شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > حضور شرکت فولاد اکسین خوزستان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن ،ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته

به گزارش روابط عمومی، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته صبح امروز با حضور دکتر سرقینی معاون محترم معدن و صنایع معدنی وزارت صمت فعالیت خود را در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز کرد.

در این نمایشگاه انواع صنایع، تجهیزات و ماشین‌آلات معدنی، صنایع معدنی و غیره حضور دارند.

این نمایشگاه با بیش از ۱۷۰ شرکت و واحد تولیدی داخلی و ۳۰ شرکت خارجی، جدیدترین و نوین‌ترین تولیدات و صنایع معدنی خود را در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهند.

همچنین شرکت فولاد اکسین با حضور در غرفه شرکت سرمایه گذاری صدر تامین برای اولین بار در این نمایشگاه حضور فعال داشته و میزبان بازدیدکنندگان این نمایشگاه بوده و دستاوردهای خود را در زمینه تولید ورق های فولادی بخصوص ورق های ضد سایش اکسینار که در صنایع معدنی کاربرد دارد، ارائه می دهد.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی و ماشین آلات وابسته از صبح امروز آغاز و تا ۱۲ آبان ماه از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برپا می باشد.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

79 − 72 =

آخرین اخبار

آخرین نظرات