شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > حضور شرکت فولاد اکسین خوزستان در سمپوزیوم فولاد ۹۶
10 اسفند 1396
کد خبر: 3773

دستاوردهای حضور شرکت فولاد اکسین خوزستان در بیستمین نمایشگاه بین المللی سمپوزیوم فولاد96

دستاوردهای حضور شرکت فولاد اکسین خوزستان در بیستمین نمایشگاه بین المللی سمپوزیوم فولاد96

نمایشگاه سمپوزیوم فولاد یکی از مهمترین نمایشگاه های کشور در حوزه صنعت فولاد است که به صورت سالانه برگزار می گردد. 

این نمایشگاه امسال در ۸ و ۹ اسفند در جزیره زیبای کیش برگزار شد و در آن بیش از 200 شرکت داخلی و خارجی حضور داشتند که به معرفی محصولات و توانمندی های خود در بازار صنعت فولاد پرداختند.
از جمله شرکت های بزرگ صنعت فولاد کشور که در کنار شرکت فولاد اکسین خوزستان در این نمایشگاه حضور داشتند می توان به شرکت فولاد مبارکه اصفهان ، فولاد خوزستان، فولاد هرمزگان، فولاد امیر کبیر کاشان، فولاد آلیاژی ایران، شرکت چادر ملو یزد و گل گهر سیرجان و … اشاره کرد.

شرکت فولاد اکسین خوزستان که همه ساله در این نمایشگاه حضور داشته، در این دوره نیز با تیم فنی و بازرگانی خود در این نمایشگاه شرکت کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان در این نمایشگاه مذاکرات سازنده ای صورت گرفته است که می توان به مذاکره با چند شرکت بازرگانی برای انجام همکاری ،فعالیت و فروش محصولات در بازار های افغانستان، انگلستان،پاکستان، امارات و هندوستان نام برد.
همچنین در این نمایشگاه نشست و تبادل نظر با یک شرکت بازرگانی داخلی برای همکاری دو جانبه در زمینه تامین مواد اولیه گرید A516 محیط ترش (با شرایط تضمین تست HIC ) از شرکت آرسلورمیتال فرانسه و بازاریابی و فروش محصولات آن بصورت مشترک با شرایط برد- برد در بازار داخل و خارج صورت گرفته است.
در خصوص فروش و معرفی محصول هارد اکسین نیز با یک شرکت (توزیع کننده ورق های ضد سایش در ایران) برای همکاری در بازاریابی و فروش ورق های هاردوکسین تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان در بازار داخل و بازار خارج از جمله امارات، ارمنستان و ترکمنستان مذاکره شد.
همچنین در حوزه حمل و نقل با شرکت بین المللی حمل و نقل کالا و کشتیرانی دنا (ثبت شده در سوئد) برای همکاری در زمینه صادرات محصولات مذاکراتی صورت پذیرفت.

نظرات

آخرین نظرات