شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > حجت الاسلام والمسلمین هاشمی نیا مدیرکل ستاد دیه خوزستان در آیین گلریزان ۵۱ زندانی با همت شرکت فولاد اکسین خوزستان
28 اسفند 1402
کد خبر: 8508

تلاش مدیران فولاد اکسین در آزادی ۵۱ زندانی مالی در ساعات پایانی سال جای تقدیر دارد

به گزارش روابط عمومی،حجت الاسلام والمسلمین هاشمی نیا مدیرکل ستاد دیه خوزستان در آیین آزادسازی ۵۱ زندانی جرایم غیر عمد به همت فولاد اکسین خوزستان و نیکوکاران گفت: در روزهای پایانی سال ۱۴۰۲ این اقدام شایسته و ارزشمند با مشارکت شرکت وزین فولاد اکسین روی داد که در حوزه انجام فعالیت های اجتماعی نگاهی خاص و سخاوتمندانه دارد که جای تقدیر دارد.

حجت الاسلام و المسلمین هاشمی نیا افزود: نگاه خاص و سخاوتمندانه‌ای هم در بین مدیران شرکت فولاد اکسین خوزستان برای آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد وجود دارد که جای تقدیر و تشکر دارد‌‌.

وی گفت: امسال ۴۰۱ زندانی جرایم غیر عمد را با مشارکت نیکوکاران آزاد نماییم که برای ما نیز بسیار ارزشمند است.

مدیرکل ستاد دیه خوزستان همچنین یادآور شد که ۳۶۰ زندانی جرایم غیر عمد در خوزستان وجود دارد که محتاج نگاه سخاوتمندانه‌ای هستند و انتظار می رود در گلریزان ها بخش وسیعی از این افراد تا پایان ماه رمضان آزاد شوند.

وی در پایان گفت: پویشی نیز راه اندازی شده که اگر هر خوزستانی ۲۰ هزار تومان بابت آزادی این افراد پرداخت کند، همگی آزاد خواهند شد.

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات