شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > جلسه هم اندیشی اعضا هیأت مدیره با مدیر عامل، معاونین و مدیران شرکت فولاد اکسین خوزستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان روز دوشنبه جلسه هم اندیشی اعضا هیأت مدیره با مدیر عامل، معاونین و مدیران فولاد اکسین خوزستان در محل سالن کنفرانس حوزه مدیریت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر یارعلی زاده نائب رئیس هیئت مدیره شرکت به دستور کار جلسه پرداخت و بیان کرد: اعضاء هیأت مدیره تصمیم گرفته اند برنامه ها در جلسات هیأت مدیره اتخاذ و به مدیر عامل شرکت ابلاغ شود و این تصمیمات می بایست مبنای کارشناسی داشته باشد، بنابراین مقرر شد مباحث ابتدا در این جلسات مطرح و از خروجی آن برای پیشنهاد به هیات مدیره ارسال شود. در همین راستا امروز این جلسه تشکیل شده تا مدیران به بیان راهکارها و پیشنهادات در حوزه کاری خود بپردازند.

وی همچنین خبر داد برنامه ما این است کمیته هایی را که در راستای وظایف واحدهای مربوطه می باشد را حذف نماییم.

در ادامه مهندس کروشاوی مدیرعامل شرکت نیز اظهار داشتند: تکنولوژی مهندسی یک سرمایه مالی می خواهد و دیگر نیازمند سرمایه انسانی است، به اعتقاد بنده هیچ بنگاه اقتصادی وجود ندارد که بدون توجه به سرمایه انسانی خود در مسیر تعالی حرکت نماید، چرا که سرمایه اصلی شرکت نیروی انسانی آن است، بنابراین می طلبد همه ما اهداف اصلی شرکت را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم و از انتقاد کردن و حاشیه بپرهزیم تا بدین شکل شرکتی رو به رشد داشته باشیم.

مهندس محمودپور دیگر عضور هیأت مدیره شرکت نیز در ادامه جلسه به ایراد سخن پرداخت و گفت: بسیار خوشحالم که فرصتی مجدد پیش آمد تا در کنار شما عزیزان باشم، به هر حال دوسال از بهترین لحظات زندگییم را با شما سپری کردم و تلاش داشتیم تا شرکت را در مسیر اصلی خود قرار دهیم که بحمدالله تا حدودی نیز این مهم محقق گردید و امیدوارم که در آینده ای نزدیک به اهداف اصلی یعنی تولید ورق های آلیاژی برسیم. بنده از این فرصت استفاده می کنم و از تمامی همکارانم حلالیت می طلبم و تشکر و قدردانی می کنم بابت تمامی خاطرات خوبی که در کنار یکدیگر داشتیم.
مهندس محمودپور افزود: هیچ شرکتی همانند اکسین نیروی انسانی فرهیخته و باسوادی همچون نیروی انسانی اکسین ندارد یا کمتر شرکتی وجود دارد که این شرایط را داشته باشد بنابراین قطعاً فولاد اکسین با این پتانسیل رشد خوبی می کند. در پایان از همه شما خواهش دارم که با همدلی، همکاری و دوستی با نیت های خالص و خوب به سمت جلو حرکت کنیم و دغدغه ما باز کردن گره های شرکت باشد.
دکتر انصاریان رئیس هیأت مدیره شرکت نیز خاطر نشان کرد: اعضا هیات مدیره تصمیم بر این دارند که برخی جلسات هیات مدیره را با حضور تمامی معاونین و مدیران شرکت برگزار شود تا بدین شکل دست در دست یکدیگر شرکت را به سمت و سویی هدایت نماییم که ماهیت وجودی آن است.
ایشان افزود: همزمان با ورود آقای مهندس کروشاوی به اکسین شاهد قراردادهای متنوعی که بعضاً تولید ورق های API می باشد، بودیم، بنابراین این را به فال نیک می گیریم و انتظار ما از همه معاونین و مدیران شرکت این است که هم و غم خود را بر رفع مشکلات شرکت و ارائه راهکارهایی اصولی جهت برون رفت از شرایط موجود قرار دهند و از سویی ما وظیفه داریم که شرایط را برای شما مهیا نماییم.
ایشان بار دیگر از زحمات و خدمات آقای مهندس محمودپور در زمان مدیریت وی تقدیر و تشکر نمود.
در ادامه جلسه معاونین و مدیران شرکت گزارشی از عملکرد واحد خود ارائه داده و به بیان راهکارها و پیشنهادات در حوزه کاری خود پرداختند.
در خاتمه بنا بر پیشنهاد آقای اسماعیل حمید معاونت اداری و مالی شرکت و موافقت سرپرست و هیأت مدیره شرکت،آقای امیر حسین شفیعی به عنوان سرپرست امور اداری و منابع انسانی منصوب و از زحمات آقای ابراهیم علینژاد تقدیر گردید.

 

[widgetkit id=”7″ name=”saee”]

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات