شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > تحقق ۸۳ درصدی اهداف فولاد اکسین برای اولین بار در سال ۹۸

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان، مجتبی سلیمانی مدیر سیستم ها و استراتژی سازمانی شرکت گفت: این واحد دو زیر مجموعه کلی تحت عناوین واحد تضمین کیفیت و واحد سیستم ها و استراتژی دارد که اگر بخواهم یک توضیح کلی درباره کارهای محوله به این واحد بدهیم، باید گفت واحد تضمین کیفیت وظیفه اخذ گواهینامه های کیفی و به روز نگه داشتن دستورالعمل های سازمان را دارد.

تاکید مدیرعامل بر مستندسازی و مشخص بودن رویه همه واحدها
وی اضافه کرد: بعد از اخذ این گواهینامه ها باید دوره‌های مربوط به آنها را انجام بدهیم، همچنین در سال قبل توانستیم میزهای داخلی را توسط تیم های داخلی و چند تا از فرایندهای اصلی سازمان از جمله فرآیند فروش، فرآیند مالی را با برنامه زمانبندی مشخص جامعه عمل بپوشانیم و با توجه به تاکیدی که مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان مبنی بر مستندسازی و مشخص بودن رویه همه واحدها داشتند، دستورالعمل های جدیدی در این خصوص صادر و انجام دادیم.

در سال جهش تولید استراتژی های بیشتری را برنامه ریزی و اجرا می کنیم
ایشان تصریح کرد: سال ۹۸ از لحاظ تدوین و مستند سازی در بخش گواهینامه ها و انجام آزمایش های جدید سال پرباری بود و امسال نیز قرار است همه اسناد استراتژیک در شرکت نهادینه شود، همچنین نقشه استراتژی را بازنگری و نقشه آینده شرکت را ترسیم تا انشالله در سال جدید استراتژی های بیشتری را از مرحله برنامه‌ریزی به مرحله اجرا برسانیم.

ما در سال ۹۹ به دنبال تحقق صد در صدبی اهداف شرکت می باشیم
مهندس سلیمانی افزود: با پیگیری‌هایی که در سال ۹۸ صورت گرفت، برای اولین بار توانستیم ۸۳% از اهداف شرکت را محقق کنیم و استراتژی را از مرحله برنامه ریزی به مرحله اجرا در آوریم و برای سال ۹۹ با توجه به تاکید مدیرعامل شرکت، برنامه و بودجه فولاد اکسین در بهمن ۹۸ مورد پایش و در اسفند ۹۸ مورد تایید هیئت مدیره قرار گرفت تا نقشه راه برای سال جاری کاملا واضح و مبرهن شود، به طوری که در سال ۹۹ به دنبال این هستیم تا صد در صد اهداف شرکت فولاد اکسین را محقق کنیم.

پایش اهداف شرکت به صورت ماهانه
سلیمانی افزود: از جمله اهداف بارز و مشخصی که برای سال ۹۹ داریم تحقق تولید ۷۰۰ هزار تن محصولات متنوع برای رفع نیازهای داخل کشور و ۱۰۰ هزار تن صادرات می باشد که اینها اتفاقات بزرگی است که با تلاش جمعی عملی می شود، به طوریکه ابتدای هر ماه این اهداف پایش و میزان انحراف و درستی انها گزارش و به آنها عمل می شود.

وی در پایان تصریح کرد: حامی اصلی مباحث برنامه ریزی، مدیریت ارشد سازمان است و اگر این حمایت وجود داشته باشد، برنامه ها محقق و موجب سودآوری خواهد شد که خوشبختانه مهندس ابراهیمی به این برنامه ها اعتقاد و اهتمام ویژه دارند و با حمایت هایی که انجام دادند این مسیر را روز به روز برای ما هموارتر کردند. بنابراین از مدیرعامل و هیئت مدیره و همه پرسنل تشکر می کنم، چراکه همه ما سوار یک قایق هستیم و با همکاری و تعامل می توانیم در هر جایگاهی که هستیم بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشیم.

نظرات

آخرین نظرات