شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > با حضور مدیر عامل شرکت:مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شرکت فولاد اکسین برگزار شد

امروز سه‌شنبه ۲۷ دی‌ماه به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)، بزرگداشت مقام شامخ زن و روز مادر، مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شرکت فولاد اکسین خوزستان با حضور دکتر صادقیان مدیر عامل و دکتر اهرابی معاونت اجرایی شرکت در سالن کنفرانس حوزه مدیریت برگزار شد.
مدیرعامل شرکت در این مراسم ضمن تبریک این مناسبت گفت: از بانوانی که با عشق و علاقه علاوه بر کار و تلاش در محیط خانه در شرکت فولاد اکسین نیز تلاش می‌کنند، تشکر می‌کنم.
وی گفت : تلاش مضاعف این بانوان نشان از آن دارد که زندگی سرشار از خودگذشتگی و ایثار حضرت فاطمه الزهرا ( س) بانوی بزرگ اسلام را سرلوحه خود قرار داده اند و ما امیدواریم بتوانیم پاسخگو و قدردان زحمات شما باشیم.
در ادامه دکتر اهرابی معاون اجرایی فولاد اکسین خوزستان از بانوان شاغل در این شرکت تقدیر و تشکر کرد و در خصوص جایگاه ارزنده حضرت زهرا (س) مطالبی را عنوان کرد و گفت: امیدوارم در کنار کار و تلاش در عرصه صنعت در محیط زندگی و خانواده سربلند و سلامت باشید.
در پایان مراسم با اهدا یک شاخه گل و هدیه از بانوان شاغل در شرکت تقدیر شد، همچنین به همین مناسبت با دستور مدیرعامل و تصویب هیئت مدیره شرکت با اهدا هدیه از کلیه همسران پرسنل شرکت نیز تقدیر گردید.

 

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات