شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان: در سال ۹۹ بستر راه اندازی طرح عظیم فولادسازی شرکت فولاداکسین فراهم است

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد اکسین، مدیرعامل این شرکت صبح امروز ۱۲ خرداد پس از حضور در جلسه صبحگاهی از خط تولید بازدید کرد.

امین ابراهيمي در جلسه صبحگاهی اظهار داشت: اتفاقات خوبی در تولید انجام شده است به طوری که ثبت رکوردها و تولید پیوسته ورق های ترش برای پروژه های بزرگ کشور، باعث شده سطح انتظارات و توقعات از شرکت فولاد اکسین بسیار بالا رود.

وی با اشاره به راه اندازی تیم های تحقیق و بهبود برای افزایش راندمان بخش های خط گفت: باید به سمت و سوی توسعه کیفی تولید برویم و با بحث های طوفان مغزی و اتاق های بهبود نقاط ضعف در طول خط را مرتفع کنیم.

ایشان افزود: کارکرد اصلی شرکت گفتمان تولید و رونق و جهش این مقوله مهم است بنابراین از مباحث بی ثمر و تضعیف کننده و بی ارتباط با روحیه تولید باید اجتناب شود.

مهندس ابراهیمی بر آرامش محیط تولیدی شرکت تاکید کرد و گفت: اولویت اول و آخر ما تولید است و در این مسیر در سال ۱۳۹۸ موفق بودیم و ثمره آن نصیب کارکنان و سهامداران شرکت شده بود و این مسیر را امسال ادامه خواهیم داد و اجازه هیچ خللی در این کار را نخواهیم داد.

مدیرعامل شرکت با اشاره به برنامه تولید تا پایان شهریور گفت: ما باید برنامه تولید ورق های محیط ترش را طبق تعهدمان برای تکمیل پروژه های راهبردی ملی انجام داده و در نیمه دوم سال پروژه های نفت و گاز محیط شیرین را با حداکثر ظرفیت به پیش ببریم .

ایشان همچنین با اشاره به اتفاقات خوب صورت گرفته در سال گذشته مهمترین برنامه امسال را شروع و پیشرفت پروژه فولاد سازی بیان کرد و در این باره گفت: ما حرکت را با تمام توان شروع کرده و با کار تیمی و گروهی در حال حرکت به سمت جلو هستیم در همین راستا تیم مشاوره این طرح بینظیر کارش را شروع کرده و در بستری که امسال برای صنعت فولاد ایجاد شده فرصت مناسبی پدید آمده که این پروژه را کلید بزنیم به عبارت دیگر راه اندازی طرح فولادسازی با هدف جهش تولید و اشتغال کمک کننده به خوزستان است و می تواند بیش از ۲۳ هزار شغل غیر مستقیم ایجاد کند .

پس از این جلسه مهندس ابراهیمی از بخش های زیرین میزهای غلطک و کوره از نزدیک بازدید کرد. وی در این بازدید بر تشکیل تیم های تحقیقاتی برای رفع مشکلات این قسمت ها تاکید کرد و حمایت خود را از برنامه های بهبود اعلام کرد.

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات