شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > اولین جلسه سال ۱۳۹۹ کمیته کنترل و پیشگیری کرونا در شرکت فولاد اکسین خوزستان

به گزارش روابط عمومی، امروز شنبه 23 فروردین اولین جلسه سال جاری کمیته کنترل و پیشگیری کرونا در شرکت فولاد اکسین خوزستان در رابطه با بررسی اقدامات انجام شده، مصوبات جلسات قبل و برنامه ریزی برای روز های آینده در سالن کنفرانس مدیریت برگزار شد.

در این جلسه مهندس امیرغلامی مشاور ارشد مدیر عامل با تقدیر از تلاش های صورت‌ گرفته که موجب شد خانواده بزرگ اکسین از این ویروس دور بمانند، بر رعایت فاصله اجتماعی در محل کار و دفاتر مشترک تاکید کرد و از کمیته خواست اقدامات انجام شده تا رفع این بیماری با قوت ادامه یابد.

همچنین مهندس اهدایی رئیس کمیته بحران پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا گفت، خوشبختانه در اجرای اقدامات وسیع صورت گرفته در راستای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در این شرکت و رعایت تمامی موارد از سوی کارکنان، تا کنون هیچ گونه بیماری کرونا در این شرکت گزارش نشده و نداشته ایم.

وی افزود، ضد عفونی امکان شرکت، سرویس های حمل و نقل، توزیع اقلام بهداشتی، استقبال کارکنان از ثبت اطلاعات در سامانه سنجش اینترنتی شرکت، کنترل سلامت رانندگان و مراجعان و سنجش سلامت و غربالگری صبحگاهی از جمله عوامل در پیشگیری از ابتلا به این ویروس در فولاد اکسین خوزستان بوده است.

در پایان این جلسه تاکید شد کارکنان و واحدهایی که بدلیل وجود ارباب رجوع و تردد سهمیه ماسک و دستکش دارند، می بایست حتما از این وسایل استفاده کنند.

 

 

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات