شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار شرکت > آغاز بهره برداری از سیستم ارتباط با مشتریان (CRM) واحد فروش و بازاریابی

 مشتریان عزیز شرکت فولاد اکسین خوزستان; لطفاً با عنایت به بهره برداری از سیستم تحت وب CRM، جهت ارسال درخواست خرید و سایر مراحل خرید از طریق این سیستم اقدام فرمایید.

با عنایت به استراتژی های کلان شرکت فولاد اکسین خوزستان در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و تسهیل فرآیند ثبت و پیگیری سفارشات مشتریان محترم، خوشبختانه سیستم جامع ارتباط با مشتریان (CRM) این شرکت به بهره برداری رسیده است. لذا خواهشمند است در گام اول جهت تکمیل بانک اطلاعاتی مشتریان و همچنین دریافت نام کاربری و رمز عبور آن شرکت محترم در سیستم مذکور، دستور فرمایید همکاران محترم جهت تکمیل مدارک درخواستی، به وب سایت شرکت فولاد اکسین (www.oxinsteel.ir) و منو فروش و بازاریابی و یا منو های سمت چپ وبسایت مذکور، به بخش “سیستم ارتباط با مشتریان CRM ” و سپس بخش “ثبت نام خود اظهاری” ، مراجعه فرمایند.

لازم بذکر است پس از طی این فرآیند، این امکان برای شما فراهم خواهد شد تا به صورت آنلاین و در بستر وب (بدون محدودیت مکانی و زمانی)، اقدام به : ثبت سفارشات- پیگیری سفارشات- گزارشات حمل محصول- گزارش صورتحسابها- گزارش اطلاعات مالي- گزارشات تولید و همچنین ثبت ادعای مشتریان فرمایید.

همکاران ما در واحد فروش و بازاریابی و بخش ارتباط با مشتریان جهت پاسخ گویی، پیگیری و رفع هرگونه ابهام، در خدمت همکاران آن شرکت محترم می باشند. ( 32909000-061 داخلی 3815 )

 

نظرات

آخرین اخبار

آخرین نظرات