شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار آموزش > اطلاعیه ارائه خدمات مشاوره روانشناسی به پرسنل و خانواده محترم آنها

 

احتراماً، به اطلاع همکاران گرامی میرساند مدیریت آموزش در راستای ارائه خدمات مشاوره روانشناسی در حوزه خانواده، کودک و نوجوان، اقدام به انعقاد توافق نامه با 6 مرکز مشاوره روانشناسی نموده است. آدرس مراکز خدمات مشاوره ، شرح خدمات و ضوابط ارائه خدمات مشاوره به پرسنل و خانواده محترم آنها در ذیل آورده شده است.

شرح خدمات:
مشاوره خانواده: زوج درمانی، روان درمانی، اختلالات افسردگی، اضطراب، وسواس و مشاوره شغلی همراه با تست ها و نوروفیدبک.
مشاوره کودک و نوجوان: مشاوره های کودک، بازی درمانی، گروه درمانی، گفتار درمانی و کار درمانی همراه با تست های مربوطه.
ضوابط ارائه خدمات مشاوره روانشناسی:
1 – متقاضیان می توانند جهت دریافت معرفی نامه در ساعات کاری به واحد آموزش (سرکار خانم طرفی حردانی) مراجعه نمایند. جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن داخلی 3412 تماس حاصل فرمایید.
2- پرسنل و خانواده محترم ایشان (همسر و فرزندان) مشمول استفاده از خدمات مذکور می گردند. تعداد جلسات استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی برای معرفی شدگان در زمینه خانواده حداکثر 10 جلسه و در زمینه کودک و نوجوان 20 جلسه می باشد. مدت زمان هر جلسه مشاوره، 45 دقیقه است.
3- متقاضیان می بایست در کلیه جلسات مشاوره به صورت منظم و پیوسته شرکت نموده و در صورت بروز مشکل و عدم امکان حضور در جلسه مراتب را 24 ساعت قبل به مرکز مشاوره اعلام نماید و جهت تنظیم وقت جدید هماهنگی لازم را بعمل آورد. در غیر اینصورت هزینه جلسه از حساب نفر اصلی (همکار) کسر می گردد.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

− 2 = 6

آخرین اخبار