شرکت فولاد اکسین خوزستان > اخبار آموزش > اطلاعیه ارائه خدمات مشاوره روانشناسی به پرسنل و خانواده محترم آنها

 

احتراماً، به اطلاع همکاران گرامی میرساند مدیریت آموزش در راستای ارائه خدمات مشاوره روانشناسی در حوزه خانواده، کودک و نوجوان، اقدام به انعقاد توافق نامه با 6 مرکز مشاوره روانشناسی نموده است. آدرس مراکز خدمات مشاوره ، شرح خدمات و ضوابط ارائه خدمات مشاوره به پرسنل و خانواده محترم آنها در ذیل آورده شده است.

شرح خدمات:
مشاوره خانواده: زوج درمانی، روان درمانی، اختلالات افسردگی، اضطراب، وسواس و مشاوره شغلی همراه با تست ها و نوروفیدبک.
مشاوره کودک و نوجوان: مشاوره های کودک، بازی درمانی، گروه درمانی، گفتار درمانی و کار درمانی همراه با تست های مربوطه.
ضوابط ارائه خدمات مشاوره روانشناسی:
1 – متقاضیان می توانند جهت دریافت معرفی نامه در ساعات کاری به واحد آموزش (سرکار خانم طرفی حردانی) مراجعه نمایند. جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن داخلی 3412 تماس حاصل فرمایید.
2- پرسنل و خانواده محترم ایشان (همسر و فرزندان) مشمول استفاده از خدمات مذکور می گردند. تعداد جلسات استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی برای معرفی شدگان در زمینه خانواده حداکثر 10 جلسه و در زمینه کودک و نوجوان 20 جلسه می باشد. مدت زمان هر جلسه مشاوره، 45 دقیقه است.
3- متقاضیان می بایست در کلیه جلسات مشاوره به صورت منظم و پیوسته شرکت نموده و در صورت بروز مشکل و عدم امکان حضور در جلسه مراتب را 24 ساعت قبل به مرکز مشاوره اعلام نماید و جهت تنظیم وقت جدید هماهنگی لازم را بعمل آورد. در غیر اینصورت هزینه جلسه از حساب نفر اصلی (همکار) کسر می گردد.

نظرات

آخرین اخبار