شورای محترم سیاستگزاری جشنواره با آگاهی از این مطلب که جشنواره هایی که در گستره ملی برگزار می شود و تمامی آحاد جامعه از شرکت کنندگان آن می باشندمعمولا در یک یا چند بخش هنری مرتبط برگزار میگرددکه بصورت تخصصی به موضوع پرداخته می شود و معمولا اثرات بسیار مطلوبی به همراه دارند. اما از آنجاکه رویکرد این جشنواره تشویق، ترغیب ،ایجاد انگیزه و نشاط بیشتر برای تعالی سطح اولیه پرسنل فولادی می باشد و مخاطبین ما از پراکندگی نیروی انسانی و سطح مشخصی از توانایی هنری برخوردار می باشندلذا این سطح هنری و پراکندگی نیروی انسانی مارا برآن داشت تا بتوانیم از تمامی ظرفیت های هنری بهره مند باشیم. باتوجه به این مهم که این جشنواره برای اولین بار در کشور برگزار می گردد لذا شورای محترم سیاستگزاری جشنواره به جهت ترغیب ،تشویق و ایجاد انگیزه و مشارکت بالای شرکت کنندگان ، تمامی شاخه های هنری متداول را در بخش رقابت لحاظ نمود تا هرکدام از هنرمندان که در هر بخش هنری فارغ از دسته بندی های متداول (آماتور_حرفه ایی) اثر یا آثاری دارندامکان حضور و بروز خلاقیت های هنری ایشان فراهم بوده باشدتا این حضور باعث پیشرفت بیشتر در مسیر هنری ایشان گردد.و یاری نموده باشیم که یک گام بلند در مسیر حرفه ایی شدن برداشته باشند.

1_ تئاتر و نمایش صحنه (فردی_گروهی) الف_ (هیجانی_طنز_کلاسیک)ب_ استند آپ ( کمدی _ جدی )

2_ سخنوری ( مجری صحنه _ گویندگی خبر _ دکلمه خوانی)

3_ خوانندگی(سنتی_پاپ و سرود های محلی، ملی و حماسی) _ نوازندگی (نواختن سازهای ایرانی یا کلاسیک)

4_ صنایع دستی و خلاقیت های فردی یا گروهی

5_ فیلم ( انیمیشن_ موشن گرافیک_ فیلم کوتاه _ مستند داستانی _ دابسمش)

6_ شعر و ترانه (غزل.قصیده.مثنوی.قطعه.رباعی.دوبیتی.مسمط،انواع شعرنو و ترانه)

7_ نویسندگی ( داستانهای کوتاه ، بلند _ نثر ساده و روان_دلنوشته و…)

8_ هنرهای تجسمی (نقاشی.خطاطی.عکاسی.کاریکاتور.گرافیک.سرامیک.مجسمه سازی.تصویرسازی.ماکت سازی.ویدئوآرت.پرفورمنس.هنرهای جدید و…)

9_مذهبی (قرائت قرآن ، اذان ، ابتهال ، تواشیح)

بخش ویژه
این بخش خارج از رقابت بوده و فقط به جهت ایجاد یک گنجینه از آثار هنری در خصوص صنعت فولاد کشور می باشد که به تمامی آثار ارسالی جوائزی اهداء می گردد.

علاقه مندان می توانند در بخش های مختلف هنری از قبیل فیلم ، عکس ، شعر ،داستان و … که با موضوع فولاد می باشد آثار خود را در فرمت ها و سایز های دلخواه در سایت جشنواره بارگزاری نمایند.

_ شرکت کنندگان می توانند از هر صحنه تولیدی و فعالیت های سازمانی و حضور خود یا همکارانشان در موقعیت های خاص کاری و… ثبت اثر کرده و در قالب های مختلف هنری ارسال نمایند.

– لازمه ارسال آثار هنری دربخش ویژه کیفیت بالا و حرفه ایی بودن آثار نمی باشد.

– هنگام ارسال معرفی نامه و آثار حتما قید شود شرکت در بخش ویژه

– درصورت بارگزاری و ارسال در سایت جشنواره حتما کد رهگیری وصول و تاییدیه آن از دبیرخانه دریافت شود.درغیر اینصورت آثارارائه شده در بخش ویژه شرکت داده نخواهد شد.

نظرات