شرکت فولاد اکسین خوزستان > تعاونی مصرف کارکنان > رضایتمندی پایدار، حرف اول و آخر ما (2)

حسین ناطقی مدیر عامل تعاونی مصرف کارکنان شرکت فولاد اکسین خوزستان ضمن گرامی داشت سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان و افتتاح فولاد اکسین خوزستان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی آخرین وضعیت عملکرد تعاونی را تشریح کرد، وی گفت: اولویت اصلی ما در مجموعه تعاونی مصرف خلق رضایتمندی پایدار کارکنان و خانواده محترم آنان می باشد، در همین راستا با همکاری سایر اعضا محترم هیات مدیره تعاونی طی دو سال گذشته اقدامات خوبی انجام گرفته است که انشالله در مجمع امسال گزارش مبسوط و مستند آن جهت شفافیت هر چه بیشتر به سهامداران محترم ارای خواهد شد.

حسین ناطقی در ادامه گزارش اقدامات انجام شده را تشریح کرد، ۱. افزایش۵.۹ برابری قراردادهای فروشگاهی به منظور تسهیل خرید کم بهره و اقساط بلند مدت ۲.افزایش ۱۰ برابری خرید پرسنل و ایجاد حقوق ابری که نشان از رضایتمندی دارد ۳.عضویت ۳۳۰ نفر سهامدار جدید که بیانگر اعتماد کارکنان به تعاونی مصرف است ۴.رشد۴۶ برابری سرمایه تعاونی مصرف ۵. رشد۳۷ برابری سهم هر نفر و واریز دو دوره سود تجمیعی برای سهامداران محترم برای اولین بار ۶. برگزاری دو دوره مجامع و ارائه صورت های مالی مصوب برای اولین بار ۷.اخذ گزارش مقبولی و ارائه صورت های مالی تلفیقی برای اولین بار ۸. خروج از زیان و کسب سود مستقل سالانه برای اولین بار

ناطقی افزود، صورت سود و زیان به خوبی می تواند به عملکرد یک مجموعه نمره بدهد و یا آن را مورد ارزیابی قرار دهد که خوشبختانه با عنایات همه جانبه ارکان مدیریتی در شرکت فولاد اکسین و حمایتهای هیئت مدیره محترم تعاونی مصرف توانستیم توفیقات بسیاری را برای اولین بار به ارمغان بیاوریم و امید است در سال جاری رکوردهای خود را بیش از پیش اعتلا بخشیم.

حسین ناطقی در پایان تمامی دستاوردها و اقدامات تعاونی را نتیجه اعتماد کارکنان محترم شرکت به تعاونی مصرف دانست و گفت، قطعا اگر این اعتماد نبود شرایط برای بوجود آمدن این دستاوردها محقق نمی‌شد.

نظرات