• لیست مسئولین واحد فروش
    • + مدیریت فروش و بازاریابی
      • شماره مستقیم:32909021-061
        شماره ثابت:32909292-061
        Sale@oxinsteel.ir
      • هومان احمدی
        سمت: سرپرست مدیریت فروش و بازاریابی
        شماره داخلی:3800
        h.ahmadi@oxinsteel.ir
      • زهرا آرپناهی
        سمت: مسئول دفتر
        شماره داخلی:3800
        Z.Arpanahi@oxinsteel.ir
    • + واحد فروش داخل
      • اسلام پوربندری
        سمت:رئیس واحد
        شماره داخلی:3809
      • سجاد کریمی کاکاوند
        سمت:مسئول سفارشات
        شماره داخلی:3821
        S.Karimi@oxinsteel.ir
      • محمد میرسالاری
        سمت: ثبت سفارشات
        شماره داخلی:3814
        M.Mirsalari@oxinsteel.ir
      • ابراهیم صفوی فرد
        سمت:مهندسی فروش
        شماره داخلی:3813
        E.Safavifard@oxinsteel.ir
      • احمد لطفی فر مهگی
        سمت: مسئول برنامه ریزی حمل محصول
        شماره داخلی:3803
        A.lotfi@oxinsteel.ir
      • علی میر سعیدی
        سمت: کارشناس اعلام بار محصول
        شماره داخلی:3804
        A.Mirsaeidi@oxinsteel.ir
      • پرویز تنها
        سمت:کارشناس ارتباط با مشتریان(CRM)
        شماره داخلی:3815
        تلفکس مستقیم:32909024-061
        P.Tanha@oxinsteel.ir
    • + واحد بازاریابی و تحقیقات بازار
      • شماره مستقیم:32909026-061
        Marketing@oxinsteel.ir
      • اقدس سلحشور
        سمت:رئیس واحد
        شماره داخلی:3802
        A.Salahshour@oxinsteel.ir
      • علی اکبر عبدی زاده
        سمت:کارشناس تحقیقات بازار
        شماره داخلی:3812
        A.Abdizadeh@oxinsteel.ir
    • + واحد صادرات
      • شماره مستقیم:32909030-061
        Export@oxinsteel.ir
      • محمد خزامی
        سمت:رئیس واحد
        شماره داخلی:3810
        M.khazami@oxinsteel.ir
      • مرتضی کردانی
        سمت:کارشناس صادرات
        شماره داخلی:3807
        M.kardani@oxinsteel.ir
    • + واحد حسابداری فروش
      • زهرا شیرالی پور
        سمت: مسئول حسابداری فروش
        شماره داخلی:3806
        شماره مستقیم:32909020-061
        Z.Shirali@oxinsteel.ir
      • زهرا نوابیان
        سمت:کارشناس حسابداری فروش
        شماره داخلی:3805
        Z.Navabian@oxinsteel.ir

 

ارسال پیام

نام و نام خانوادگی:
نام خانوادگی درست نیست

متن ارسالی:*
ورودی نامعتبر است

شماره تلفن:*
ورودی نامعتبر است

فایل ضمیمه
ورودی نامعتبر است

ضد اسپم*
ضد اسپم   تازه کردنورودی نامعتبر است