به گزارش روابط عمومی شرکت، به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)، بزرگداشت مقام شامخ زن و روز مادر، مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شرکت فولاد اکسین خوزستان با حضور نائب رئیس هیأت مدیره، مدیرعامل و مدیران شرکت، امروز چهارشنبه مورخ 08/12/1397 در سالن کنفرانس حوزه مدیریت برگزار شد.

مهندس ابراهیمی مدیر عامل شرکت در ابتدا با بیان آیاتی از قرآن کریم و گرامی داشت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و روز مادر بیان کرد؛ جایگاه زن و مادر در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با توجه به تمام فراز و فرودها که با تکیه بر فریضه های دینی همراه با بحث عفاف و حجاب سرلوحه تمام بانوان ایران اسلامی می باشد، جایگاه بسیار ویژه و شامخی است که برای تمام مردم ایران قابل احترام است.

مدیر عامل شرکت فولاد اکسین در ادامه گفت؛ نکته مهم این که با توجه به جایگاه حساس اکسین در منطقه و منحصر به فرد بودن آن، انشالله با توجه به تغییرات مدیریتی اخیر در اکسین و همکاری هایی که در آینده با شرکت فولاد خوزستان برقرار خواهیم کرد، این شرکت را به جایگاه اصلی اش برسانیم، در نهایت برای همه بانوان شاغل در این شرکت آرزوی توفیق و پیروزی را از خداوند متعال مسئلت داشت.

آقای دکتر یارعلی زاده نائب رئیس هیأت مدیره شرکت نیز در این مراسم طی سخنانی اظهار داشتند؛ بانوان شاغل در فولاد اکسین در واقع کارکنانی فولادی هستند که دوشادوش مردان مشغول بکارند و زیبنده این هستند که این روز و این الگوی بزرگ را داشته باشند، لذا آرزو دارم با بهره گیری از فریضه دینی و الگوی برداری از اخلاق و رفتار حضرت فاطمه زهرا (س) همواره در تمامی عرصه های زندگی اعم از خانواده، اجتماع، تربیت فرزندان سالم، کار و ... در پناه خداوند متعال موفق و موید باشید.

دکتر یارعلی زاده در رابطه با وضعیت شرکت گفت؛ با توجه به تدوین برنامه استراتژیک یعنی شناسایی نقاط قوت، ضعت و تهدیدها و فرصت ها، سعی بر این داریم که بهترین راه و مسیر را برای برون رفت فولاد اکسین از وضعیت موجود برقرار نماییم و در آینده نزدیک شاهد تغییرات اساسی در روند تولید محصولات خاص و کنترل بازار رقابت، اکسین را به سودآوری برسانیم.

سرکار خانم باقری دبیر هیأت مدیره شرکت نیز با ارائه آماری از وضعیت شغلی بانوان شاغل در شرکت به بیان انتظارات و مسائل آنان پرداخت.

در خاتمه این مراسم از بانوان شاغل در شرکت فولاد اکسین خوزستان با ارائه تندیس، هدیه و شاخه گل تقدیر و تشکر به عمل آمد.گزارش تصویری:

You have no rights to post comments