نایب رئیس صندوق بازنشستگی کشور:

 نایب رئیس صندوق بازنشستگی کشور به مهمترین اولویت های مجموعه صندوق های بازنشستگی کشور برای صنایع زیر مجموعه این صندوق اشاره کرد و گفت: تقویت بنیه کارشناسی و مدیران و تخصصی کردن کار جزو اولویتهای کاری ما قرار دارد.

اهواز- ایرنا- نایب رئیس صندوق بازنشستگی کشور به مهمترین اولویت های مجموعه صندوق های بازنشستگی کشور برای صنایع زیر مجموعه این صندوق اشاره کرد و گفت: تقویت بنیه کارشناسی و مدیران و تخصصی کردن کار جزو اولویتهای کاری ما قرار دارد.
نایب رئیس صندوق بازنشستگی کشور: تقویت بنیه کارشناسان جزو اولویتهای کاری ماست
به گزارش ایرنا سید غلامرضا هاشمی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از شرکت فولاد اکسین خوزستان اظهار کرد: این بازدید به منظور بررسی وضعیت شرکت در دوره مدیریت جدید صورت گرفته و از نزدیک نیز با بخش های مختلف این شرکت و روند تولید بیشترآشنا شدیم.
وی افزود: همچنین جلساتی با مدیریت جدید شرکت برگزار کرده و امید است که برنامه های تولید این شرکت برای ارتقای تولید محصولات با ارزش افزوده بیشتر با قوت و انرژی بیشتری ادامه داشته باشد.
نایب رئیس صندوق بازنشستگی کشور ادامه داد: انتظار می رود که مدیریت جدید طرح های توسعه و ایجاد بازار جدید برای فروش محصولات را با جدیت دنبال کنند تا بتوانیم شاهد حضور هرچه بیشتر اکسین در بازارهای داخلی و خارجی باشیم.
هاشمی تصریح کرد: همچنین شناسایی توان ، دانش و دانش مدیریتی افراد و شناخت افراد نسبت به زیرمجموعه خود از مسائل مورد توجه و اولویت دار ما است.
وی بیان کرد: یکی دیگر از اولویت ها بحث سرمایه گذاری های صندوق بازنشستگی در زیرمجموعه های تولیدی است که ما در آن به دنبال کسب سود و تامین اعتبار مورد نیاز برای حقوق بازنشستگان هستیم.
نایب رئیس صندوق بازنشستگی کشور ادامه داد: در حال حاضر حدود یک میلیون و 300 هزار بازنشسته در سطح کشور داریم که برای پرداخت حقوق آن ها نگاهی به چرخه تولیدی این کارخانه داریم.
وی بیان کرد: هرچه چرخه تولیدات این کارخانه بهتر باشد منجر به رفاه بازنشستگان کشور و این قشر خواهد شد.
هاشمی نایب رئیس صندوق بازنشستگی کشور روز پنجشنبه از بخش عملیات حرارتی شرکت فولاد اکسین خوزستان بازدید کرد.

لينك خبر در سايت ايرنا :
http://www.irna.ir/khuzestan/fa/News/82357016/