نایب رئیس صندوق بازنشستگی کشور:

اهواز- ایرنا- نایب رئیس صندوق بازنشستگی کشور به مهمترین اولویت های مجموعه صندوق های بازنشستگی کشور برای صنایع زیر مجموعه این صندوق اشاره کرد و گفت: تقویت بنیه کارشناسی و مدیران و تخصصی کردن کار جزو اولویتهای کاری ما قرار دارد.
نایب رئیس صندوق بازنشستگی کشور: تقویت بنیه کارشناسان جزو اولویتهای کاری ماست
به گزارش ایرنا سید غلامرضا هاشمی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از شرکت فولاد اکسین خوزستان اظهار کرد: این بازدید به منظور بررسی وضعیت شرکت در دوره مدیریت جدید صورت گرفته و از نزدیک نیز با بخش های مختلف این شرکت و روند تولید بیشترآشنا شدیم.
وی افزود: همچنین جلساتی با مدیریت جدید شرکت برگزار کرده و امید است که برنامه های تولید این شرکت برای ارتقای تولید محصولات با ارزش افزوده بیشتر با قوت و انرژی بیشتری ادامه داشته باشد.
نایب رئیس صندوق بازنشستگی کشور ادامه داد: انتظار می رود که مدیریت جدید طرح های توسعه و ایجاد بازار جدید برای فروش محصولات را با جدیت دنبال کنند تا بتوانیم شاهد حضور هرچه بیشتر اکسین در بازارهای داخلی و خارجی باشیم.
هاشمی تصریح کرد: همچنین شناسایی توان ، دانش و دانش مدیریتی افراد و شناخت افراد نسبت به زیرمجموعه خود از مسائل مورد توجه و اولویت دار ما است.
وی بیان کرد: یکی دیگر از اولویت ها بحث سرمایه گذاری های صندوق بازنشستگی در زیرمجموعه های تولیدی است که ما در آن به دنبال کسب سود و تامین اعتبار مورد نیاز برای حقوق بازنشستگان هستیم.
نایب رئیس صندوق بازنشستگی کشور ادامه داد: در حال حاضر حدود یک میلیون و 300 هزار بازنشسته در سطح کشور داریم که برای پرداخت حقوق آن ها نگاهی به چرخه تولیدی این کارخانه داریم.
وی بیان کرد: هرچه چرخه تولیدات این کارخانه بهتر باشد منجر به رفاه بازنشستگان کشور و این قشر خواهد شد.
هاشمی نایب رئیس صندوق بازنشستگی کشور روز پنجشنبه از بخش عملیات حرارتی شرکت فولاد اکسین خوزستان بازدید کرد.

لينك خبر در سايت ايرنا :
http://www.irna.ir/khuzestan/fa/News/82357016/

 

در بازدید معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فولاد اکسین:

معاون وزیر تعاون کار  رفاه و تامین اجتماعی؛ سخت کوشی، تعهد و برنامه ریزی شرکت فولاد اکسین را باعث ایجاد جهشی بزرگ در اقتصاد ملی دانست و افزود: شرکت فولاد اکسین نمونه مسجلی از اقتصاد مقاومتی است. شرکت فولاد اکسین حلقه اصلی دومینویی است که در صورت موفق نبودن او سایر حلقه های روال عادی نخواهند داشت.
بمناسبت روز دانشجو برگزار شد

در این بازدید که بمناسبت روز دانشجو انجام شد، مهندس محمودپور از بخش های اداری و آموزشی دانشگاه علمی کاربردی و مدیریت آموزش و توسعه منابع انسانی بازدید کرد.

مدیر عامل فولاد اکسین در گشت VIP ایمنی گفت :

مدیر عامل شرکت در بازدید ویژه ایمنی شرکت در جمع مدیران با تاکید بر مسائل ایمنی محیط کار ، ابراز امیدواری کرد با تلاش مسئولین و مدیران شرکت روند کاهش حوادث ناگوار استمرار یابد.

طي مراسمي با حضور مديرعامل هلدينگ انرژي صندوق بازنشستگي كشوري

در مراسم تودیع و معارفه سرپرست مديريت جديد شرکت فولاد اکسین خوزستان، از خدمات مهندس قنواتی مدیر عامل اسبق شرکت قدردانی شد و مهندس محمود پور به عنوان مدیر جدید منصوب و معرفي گردید.