شرکت فولاد اکسین خوزستان در نظر دارد نسبت به شناسایی و پیش ارزیابی شرکتهای واجد صلاحیت، جهت دعوت به مناقصه ساخت کارخانه تولید آهن اسفنجی شارژ گرم به ظرفیت 1/76 میلیون تن در سال باروش احیای مستقیم گندله و استفاده از گاز طبیعی و ساخت کارخانه ذوب به روش قوس الکتریکی و ریخته گری اسلب عریض با ظرفیت 1.200.000 تن درسال در کارخانه فولاد اکسین خوزستان در استان خوزستان، جمهوری اسلامی ایران اقدام نماید. همچنین کارفرما در نظر دارد از طریق برگزاری مناقصه عمومی دو مرحله­ای انجام پروژه فوق را بصورت (EPC & F) به پیمانکار واجد صلاحیت واگذار نماید.

واجدین شرایط جهت درخواست تائید صلاحیت :

از كليه پیمانکاران ایرانی و خارجی توانمند در زمینه اجرای یک پروژه دارای توجیه اقتصادی و دوستدار محیط زیست بر مبنای تکنولوژی‌های اثبات شده، با دانش فنی و تجربیات مفید و مرتبط که قادر به تامین تسهیلات مالی لازمه جهت اجرای پروژه باشند، دعوت می‌شود تقاضای کتبی خود را منفردا و یا بصورت کنسرسیوم همراه با شرکای واجد صلاحیت خود به منظور احراز صلاحيت، جهت شركت در مناقصه ارائه دهند.

احراز صلاحیت:

معاونت برنامه ریزی، تحقیق و توسعه شرکت فولاد اکسین خوزستان احراز صلاحیت متقاضیان را انجام خواهد داد. از این جهت آقای دکتر رازانی پاسخگوی سئوالات و ابهامات متقاضیان خواهد بود.

تلفن و پست الکترونیکی جهت ارتباط با متقاضیان بشرح ذیل می باشد:

تلفن: 9~32909000(9861+) داخلی 4000

نمابر: 32909066(9861+)

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تقاضای ارزیابی:

لازم است متقاضیان، درخواست کتبی خود را جهت پیش ارزیابی قبل از تاریخ 20/12/1398 به معاونت برنامه ریزی، تحقیق  و توسعه شرکت فولاد اکسین خوزستان ارائه دهند. به متقاضیانی که پس از انقضای مهلت فوق، درخواست خود را ارائه نمایند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

پرسشنامه پیش ارزیابی:

اسناد پیش ارزیابی شامل اطلاعات کلی پروژه، پرسشنامه و دستور العمل مربوطه،  به طور رایگان در اختیار کلیه متقاضیان قرار خواهد گرفت. در پایان مرحله پیش ارزیابی، از متقاضیانی که جهت شرکت در مناقصه واجد شرایط تشخیص داده شوند، جهت شرکت در مناقصه محدود کتباً دعوت بعمل خواهد آمد.

 حقوق مناقصه گزار

کارفرما در ارزیابی و رد یا قبول هریک و یا تمامی متقاضیان بنا بر تشخیص خود مختار خواهد بود و شرکت در پیش ارزیابی هیچگونه حقی را برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.